Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik ez a könyv? Részletek lent

Nemesreka kérdése:

Melyik ez a könyv? Részletek lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, régebben olvastam egy könyvet, amiben a főszereplő lányt kiskorában bántalmazta az apja, majd lelépett, és magára hagyta az anyukát a fiával és a lányával. A szomszédban lakott egy srác, aki már akkor a bátyjának a legjobb barátja volt, amikor még ott lakott az apjuk. Esténként átszökött a főszereplő lányhoz, és a karjaiba zárta, és együtt aludtak. Ez az apa távozása után is megmaradt, mert a csajnak rémálmai voltak a gyerekkorában történtektől. Azt hiszem a bátyját Luke-nak hívják, és ő semmit nem tud arról, hogy együtt alszik a legjobb barátja meg a húga. Egyik nap új srác érkezik az iskolájába, és nagyon jóban lesznek, a srácról kiderül, hogy a lány apjának a fia. Az is kiderül, hogy a mostani családját is bántalmazza, és a főszereplő lány családja segít nekik, amíg az apa távol van. Idő közben a főszereplő meg a bátyjának a legjobb barátja összejönnek, és a lány terhes lesz. Majd amikor elmennek beszélgetni az apjával hárman közösen, a lányt lelöki a földre, és meg is üti az apja, a lány elveszti a babát, és kórházba kerül. Később a lány elmegy egyedül az apjához megbeszélni a dolgokat, és utána nem emlékszem mi volt. Ha valaki felismeri a leírásból, kérem írja meg! Már több, mint két éve olvastam, elfelejtettem a címét.

2020. máj. 27. 00:18
 1/2 anonim válasza:
100%

Kirsty Moseley

The ​Boy Who Sneaks in my Bedroom Window – Álmaim őrzője

2020. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úristen köszönöm!!!!!
2021. ápr. 23. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!