Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek jobbak az új...

Szerintetek jobbak az új Leiner Laura könyvek (Mindig Karácsony, IOV trilógia) a régieknél? (Bexi-sorozat, SZJG, Bábel...)

Figyelt kérdés

Ne kövezzetek le ezért.

Imádom Leiner Laurát. Viszont a mostani könyvei nem igazán a kedvenceim. Mintha régen sokkal jobb szövegeket írt volna. Mind közül a Bexi-sorozat a kedvencem. Valahogy már nem tudom az új könyveit olyan átéléssel olvasni, mint a régieket. Most kezdtem újra a Bexit, és ugyanolyan, mintha először ,,élném át" a könyvet. Viszont valahogy az újabb kötetekkel ez nincs így. Ez csak személyes vélemény. És ne utáljatok ezért, de én így gondolom.

Ti hogy vagytok ezzel?



2020. máj. 28. 16:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az IOV pl. nagyon tetszett, a Mindig karácsonyt is elolvastam, de kevésbé fogott meg. A régebbiek közül is van, ami jobban, van ami kevésbé tetszik.
2020. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
61%
Én mindegyiket szeretem. Szerintem nagyon jók a régebbiek és az újak is.
2021. márc. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az újak jobban tetszenek, mivel nincs benne annyi sablonkarakter és elgondolkodtatóak
2022. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!