Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ismertek ami...

Milyen könyvet ismertek ami tényleg érdekes és megéri elolvasni?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam hogy utálok olvasni mert egyszerüen még sosem találtam olyan könyvet ami tényleg érdekelt. Sok könyve belekezdtem (:szent johanna gimi, idöfutár, csak barátok?, kiben bizhat clara?, az elet a szerelem meg mirgymás, halott királynök klubja) párat leirtam és az a lényeg hogy egyszerüen olyan unalmasak voltak ezek a könyvek mint mamamnak a török sorozatai. De tényleg kész gyötredelem volt egy könyvet elolvasni. És még sokan mondjak hogy a szent johanna gimi az jo de értitek ahoz hogy cortez meg csokolja vegre a csajt 5 kötetet kell vegigolvasni. Egyszer az indan vegiglovasta egy storys oldalt ami nagyon tetszett @pont_ot_szeretem . Na az jobb volt, tudom nem realis a dolog de akkor is legalabb tortentek a dolgok. Mindjuk neha azt kivanom hogy az ment volna kicsit lasabban de akkor is abban volt szerelem szex halál rejtéjek megcsalás rablás eröszak. Szoval az érdekes volt. Ti milyen könyvet ajánlanátok nekem ezek után? Valami pörgös kéne valami tiniröl ahol menek a dolgok és nem az egesz könyv 1 naprol szol.

2020. aug. 30. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Lángra lobbant nyár
2020. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Anna és a francia csók

Simone Elkeres

Agatha Christie

Robert Galbraith

J. K. Rowling

Sarah J. Maas (főleg az üvegtrón)

Egy zizi naplója

Stephen King

(Ha jóra, de kifejtősre vágysz : Outlander és a Mindenszentek trilógia)

Büszkesèg és Balítélet

A jég és tűz dala

Testcsel

Szaszkó Gabriella könyvei

Két lépés távolság

Mielőtt megismertelek

Farkas Andrea — A főnök ajánlata

Fejős éva könyvei

Twilight

Titkos kert

A tolvajok ura

Csoda és Kósza

Csontváros

Holly Black


Ezek az én kedvenc könyveim/ íróim, remélem találsz valamit

2020. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Uh 2. Válaszado köszi a rengeteg ajánlást ment a zöld pipa. És 1. Válaszolónak is. Köszi nektek
2020. aug. 30. 23:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Fura a helyzet. Amiket írtál, azok gagyi romantikus könyvek csajoknak. Oké, van rá kereslet és érthető is, hogy sokan ezt szereti. De, ha téged eleve ez a stílus nem fog meg, akkor szerintem próbálj ki mást is.

Esetleg olvashatnál valami horrort Stephen Kingtől. Vagy próbálkozhatnál felkapott sci-fi és fantasy könyvekkel is.

2020. aug. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
180 masodperc
2020. aug. 31. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lovecraft novellái


Egyrészt rövidek is (de sok van), másrészt a végükön általában van egy plusz csavar, amire egyáltalán nem számítasz.


Itt bővebben kifejtettem:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__10391646..



Amúgy milyen filmeket szeretsz? Mert az jó támpont lenne.

2020. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Alaszka nyomában
2020. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Monte Cristo grófja
2020. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az olvasás szeretetére meg kell érni, valakibe már kicsiként belenevelik ezt a szeretetet, valaki csak később szereti meg, valakit csak egy bizonyos könyv fog meg, valaki falja a könyveket, sajnos van olyan ismerősöm is, akiről biztosra tudom, hogy egy könyvet sem olvasott el egész életében sajnos. Szerintem próbálj meg te keresni könyveket, böngészgess, már az is egy élmény tud lenni. :) Úgy is te fogod érezni azt ha valamelyik könyv szimpatikussá válik, megfog.
2020. szept. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Filmből unalmasabbakat is megnézek mert az egy és fél óra aztán vége. Mármint ilyen gagyi kissing boothot meg ilyesmiket is mert ha még csomoszor lassan mennek benne a dolgok ( amugy szerintem szar peldat mondtam mert a kissingbooth nincs is annyira elhuzva szoval az nem olyan inalma, de akkor is kicsit gagyi) akkor is csak 1 ora de egy konyhoz tobb idokell es arra nem szannek ennyit ha nem jo.

Szoval inkabb scifi de horrort is szeretem, viszont a 365 nap szurke 50 arnyalata a kedvenceim. Najo ez lehet tulzas de valami izgalmasabb kell.

2020. szept. 1. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!