Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ginny Weasley a fejemben...

Ginny Weasley a fejemben fenékvillogtatós volt?

Figyelt kérdés

Mielőtt láttam a filmeket, amikor még eleinte csak a könyvekre meg a képzeletemre hagyatkozhattam, Ginnyt mindig ilyen fenékvillantósnak képzeltem el, meg amolyan merészen öltözködőnek, amikor éppen nem a "mágus-egyenruhában" volt.


(Ilyesminek pl.: [link]


Nos, a kérdésem tehát igazából: Csak én voltam ilyen perverz/agyalágyult, vagy valahol egy kicsit érthető volt az elképzelésem?



2020. okt. 27. 08:26
 1/9 anonim válasza:
88%
És ezt hogy tudtad összeegyeztetni a félénk visszahúzódó személyiségével?
2020. okt. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja, bocs! Annyira nem részleteztem. :P Úgy értem tehát, hogy a későbbi részekben, amikor már kibontakozott.
2020. okt. 27. 08:46
 3/9 anonim válasza:
83%
Akkor sem volt az a ripacs, kihívó lány. Nekem legalábbis a filmekhez hasonló konszolidált elképzeléseim voltak róla.
2020. okt. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,nem látok a fejedbe,hála az égnek.
2020. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tényleg csak nekem volt "sajátos" elképzelésem a külsejét illetően? 🤔 Írjatok még véleményeket, meglátásokat. Ti mennyire gondoltátok kihívónak vagy visszafogottabbnak Ginnyt, amíg nem láttátok filmeket? (#3-as köszi! Szóval nálad nagyjából egyezett az elképzelés+film) Van más is, aki meg esetleg hozzám hasonlóan ítélte meg őt?
2020. okt. 27. 11:37
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Istenem, komolyan van aki ezen így pörög?
2020. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amint látod. De ha már volt bátorságom kiírni a kérdést, legalább szánjatok meg némi válasszal rá.
2020. okt. 27. 14:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ginny nagyszájú, vagány és éles eszű, de én épp ehhez nem tudom hozzákapcsolni az ilyen öltözködést.

Amúgy szerintem ez nem merészen öltözködés, inkább kicsit gáz, amikor direkt kirakják a lányok a seggüket a nadrágból...

2020. okt. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó, igazából tényleg egyértelmű volt, hogy Ginny nem ilyen és tudtam, hogy a filmekben is ízlésesen, visszafogottan csinos lesz, de az én képzeletemben valahogy mégis úgy nézett ki, amilyennek leírtam szegényt... :P
2020. okt. 28. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!