Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdekelne a könyv címe?!

Érdekelne a könyv címe?!

Figyelt kérdés

Arról szól hogy van egy egyetemista csaj, nem nagyon tudja fizetni az egyetemet, és az a melója hogy pénzes férfiakat kísérget társasági eseményekre, a főszereplő pasival is így ismerkedik meg. Össze is jönnek, kiderül hogy a csávónak volt egy menyasszonya akinek mentális problémái voltak és meg akarta ölni Őt a nő. Közben terhes is volt, és azt hiszem a baba el is ment Nekik. Mindegy is, a srác ezért nem is nagyon akar nyitni a csaj felé. Közben mivel több részes ez a könyv a csajt meg támadja a nevelő apja, akkor kórházba is kerül. Meg megtalálja az apját is.

Akárhogy keresem nem találom a könyv címét. Valaki esetleg? Bocs ha elhúztam :D



2020. dec. 3. 01:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem de Danielle Steelnek vannak hasonló könyvei, nála nézz szét.
2020. dec. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem én se, de próbáltál már posztolni Moly.hu-n, esetleg Goodreadsen? Mindkettő helyen van olyan hely, ahol kiírhatsz ilyen "könyvkeresős" posztot, hátha valaki tudja a könyv címét. Annyi, hogy a Goodreads angol.


Nem emlékszel esetleg egy karakter névre, vagy milyen volt a könyv borítója...?

2020. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok. Keresgéltem, és egyet találtam, ami a leírása alapján még el is megy, a könyvsorozat címe Lucian & Lia Sydney Landontől. Esetleg nem ez az?
2020. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekem ez a könyv jutott róla eszembe, bár nem minden egyezik. Viszont egy nagyon jó könyv, ajánlom. :)

2020. dec. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Lucian&Lia volt a könyv amit kerestem :)
2020. dec. 30. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!