Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ez miért van? Illetve tudnátok...

Ez miért van? Illetve tudnátok nekem, egy normális és ésszerű választ adni?

Figyelt kérdés

Sok Ted Bundy-s FanFictiont olvasok/olvastam Wattpad-en, és volt egy könyv, ahol volt pár olyan komment amit nem tudtam hova tenni. Szidták az írót, hogy ő "hogy merészel ilyen könyvet írni!?", meg ehhez hasonló, durvábbnál-durvább dolgokat is írtak.


Szerintem a FanFiction teljesen korrekt, és normális volt, és tényleg nem értettem, hogy miért voltak ilyen bunkók az íróval. Azóta sajnos az író törölte a könyvet, de volt esélyem egy pár szót váltani az amerikai lánnyal, aki úgyszintén nem értette, hogy miért voltak vele bunkók.


(Egyébként ezt azért is kérdezem, mert én is tervezek egy FF-et írni egy sorozatgyilkossal, és semmi kedvem nem lenne ilyen ,,utáló'' kommenteket olvasni, a művemmel kapcsolatban..)



2020. dec. 6. 20:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok dokumentum filmet nézek és néztem ilyen gyilkosságok kapcsán, ahogy Ted Bundyról is, de nem nézek fel rá egyáltalán nem és nem ábrándozok róla. Engem is csak simán érdekelnek ezek az ügyek.

Ha szeretsz írni és szerinted az írásod jó akkor ne így mutasd meg, mert akkor már az egész egy nagy nulla. Máshogy bontakozz ki, találd ki a saját szereplőid, vagy ha nagyon ragaszkodsz a fanficiton témához egy filmbeli/könyvbeli sorozatgyilkosról írj. Még sokkal több embert fog érdekelni, mint egy igazi gyilkos, hidd el.

2020. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom ezek ugyanazok a személyek, akik szerelmes levelet küldenének neki a börtönbe is. Egyeseknek, főleg nőknek nagyon vonzó, ha az adott személy miattuk változik meg és tér jó útra, nagy libidónövelő. Szerintem az ábrándozással nincs baj, ameddig tudjuk, hogy csak egy ábránd és nem a valóság. Egy sorozatgyilkost senki sem fog tudni megváltoztatni a szeretetével vagy barátságával. Legrosszabb esetben az ábrándozót is megölné pont olyan brutálisan, mint a korábbi áldozatokat.

A kiborulások azért érthetőek. Emberek gyilkolása van lényegében romantizálva. Nem kúl.

2020. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!