Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mik a kedvenc könyveitek?

Mik a kedvenc könyveitek?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem Cassandra Clare összes könyvét, úgyszintén Jennifer L. Armentrout, és Sarah J. Maas történeteit. Holly Black a Levegő népe sorozattal, Kiera Cass pedig a Párválasztó sorozattal lopta be magát a szívembe. On Sai is a kedvenceim közé tartozik. Van még jópár szeretett, főleg vörös pöttyösöm. Rubin pöttyösben a legkedvencebb egyértelműen Colleen Hoover, imádom. Itt is van elég sok fantasztikus könyv, amit szeretek. Én leginkább fantasy és romantikus könyveket olvasok.

Nektek kik a kedvenc íróitok, melyik könyveket szeretitek nagyon? :)


Milyen típusú könyveket olvastok leggyakrabban?



2021. jan. 7. 16:17
A kérdező szavazást indított:
Thriller
Fantasy
Romantikus
Dráma
Horror
Fantasy-romantikus
35 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Sci-fi
2021. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
83%
Fantasy
2021. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 XXaB válasza:
69%
Főleg sci-fi, de szinte minden, ami Bradbury vagy Burgess
2021. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Szinte csak Fantasy-t olvasok, vagy néha scifit.

És gyerekek. a Witchernél jobb fantasy könyvet még életemben nem olvastam. Le lehet pontozni, mert az most felkapott lett, de valami kegyetlen jó.

2021. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Juj, bocsi, a sci-fi kimaradt :)
2021. jan. 7. 17:11
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
YA, fantasy, kaland.
2021. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
A kedvenc műfajom a fantasy, de emellett nagyon szeretem a krimiket, a történelmi regényeket, a sci-fiket, a kalandregényeket, a horrorokat és a romantikus regényeket, de igazából bármit olvasok, ha a történet megtetszik. Mostanság például a 19. századi angol irodalom nagy szerelmese vagyok, főleg a gótikus történeteké. Aztán még rengeteg képregényt is olvasok.
2021. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Nekem megtetszett a Szent Johanna gimi de amúgy a romantikus, sci-fi, fantasy
2021. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

Sokfélét olvasok. Stephen King a kedvencem, de más írók munkáit is nagyon szeretem.

Pl Dean R. Koontz, Robin Cook, Jodi Picoult, Neil Gaiman, Carlos Ruiz Zafón, Licia Troisi, Anne Rice, James Herbert, Clive Barker, Darren Shan, John Saul, Peter Straub, Joe Hill, Vavyan Fable, A.O. Esther, Dan Brown, Cassandra Clare, Tolkien, George RR Martin, Ray Bradbury, Isaac Asimov, JR Ward, Karin Slaughter, Alex Kava,

Kathy Reichs, Laura Ingalls Wilder, Jo Nesbo, John Grisham, Sara J Maas :)

2021. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

Fantasy és ami nagyon dráma. Együtt a kettő a legjobb :))

Kedvenc íróim Mo Xiang Tong Xiu és Linn Ullmann.

Emellett szeretem a Boys Love történeteket, mint például Carol Souya és Hayden Moore könyveit. De a középkori-stílusú fantasy marad az örök kedvenc.

2021. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!