Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Életem első Ebook olvasójára...

Életem első Ebook olvasójára szeretnék beruházni. Akik tapasztaltabbak ebben, mit gondoltok a lent linkelt termékről?

Figyelt kérdés

Minden jöhet róla; + és - is.

[link]



2021. jan. 13. 10:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb legolcsóbb is pont elég! A technológia adott, nem kell csicsázni, nem kell wifi nem ilyen hülyeségek, úgyis memória kártyát teszel bele, arra felfér minden. Háttérvilágítás sem kell, ha akarsz akasztasz rá kis ledlámpát.

A fent - általad linkelt - bőven elég mindenre! Nekem még ennél is "ratyibb" olvasóm van, és tökéletesen működik!

2021. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk igaz, az olcsó is lehet jó, sőt jobb is. :)
2021. jan. 13. 11:04
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, nézd meg élőben mondjuk media marktban. De alapvetően, ha könyvolvasásra kell, akkor bármelyik megfelelő már a legolcsóbb is. Ha mondjuk képregényt olvasnál, ott azért érdemes kicsit jobban utánajárni, de sima szöveg megjelenítésre bármelyik kiválóan alkalmas.
2021. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Bőven jó. Mondjuk nekem az e-könyvhöz mindenképp kell egy tok (én vagyok az, aki behajítja a könyvolvasó mellé az almát a táskába), szóval én utánajárnék, hogy kapható-e hozzá. Fontos, hogy e-pubot és pdf-et lehessen vele olvasni, az akksija is okés, a mérete is, e-ink technológia perfekt... Ha tudod, nézd meg valahol élőben, hogy mennyire fekszik neked a lapozó gombja.
2021. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A Navon Blacklightot vedd,van háttérvilágitása.

Imádom

2021. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szutyok cégtől, aminek rendes honlapja, sem saját fejlesztésű terméke nincs, ha jól tudom, nem vennék semmit, főleg egy kb. 10 éves technológiájú ebook-olvasót, még ha olcsó is, inkább egy 10 éves Kindle-t akkor már, olyanom volt. Annak legalább mindkét oldalán volt 2-2 lapozógombja, vékonyabb volt, sorolhatnám. A firmware gyakorlatilag lutri, gondolom a hardver sem túl erős. Hogy miért drágább a többi? Pl. világosabb és nagyobb felbontású (pl. eInk Carta) kijelző, világítás, erősebb hardver (bár ez itt általában nem számít, ha nem akadozik), jobb anyagminőség, stb. Inkább keress használtan jobbat, pl. Kindle-t.
2021. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#6-os

A Kindle tud magyarul?!

Én (is) a Navon Blacklightot választottam első olvasónak.

Lassan 15 hónapja nyúzom.Fagyás/akadás mentesen.

Nem érdekel a wifi,frissithetőség,felbontás.

Unokabátyám lassan 4 éve szintén Navonos olvasót nyúz


Érték-Ár arányban jó.

Tok járt hozzá

2021. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#7 örülök, ha elégedett vagy, ez kellemes csalódás. A Kindle a magyar nyelvű szöveget kifogástalanul jeleníti meg, de a felülete angol (német, stb.). Tok nem jár hozzá tudtommal. A felbontáson kívül mást nem említettem a fentiek közül, de ha már szóba hoztad a Wi-Fi-t, van böngészője, és van Send-to-Kindle szolgáltatás, olyan, mint a Pocket.
2021. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Kindle ellen szól viszont, hogy nem epub-képes, saját fájlkiterjesztéssel dolgozik (mobi, azw3/kf8, régebben prc). Sok magyar könyvesboltnál nem láttam mobi formátumot, konvertálnom kellett. Ez jelent némi kényelmetlenséget.

Én is évek óta használom a Kindle-t, de egyetértek, hogy olvasónál nem fontos a márkahűség, bármi megteszi. Ilyen árban van használt, régi Kindle is, az lehet lutri az aksi elhasználtsága miatt, az enyém már csak 8 óra folyamatos üzemidöt bír. Amit választottál szerintem oké.

2021. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írtam, hogy csak ez (a Kindle) jó, csak egy javaslat volt, éppenséggel most is noname olvasóm van (Icarus Illumina HD 2), bár nincs benne sok köszönet. Ellenben komoly előnyei is vannak, mégpedig hogy Android fut rajta (Google nélkül, 4.2, bár évekkel ezelőtt vettem), nagyon kevés ilyen van. A firmware (tehát ami az Android fölött fut) elég trehány munka a beépített olvasóval együtt, aminek alig tudtam némileg barátságossá tenni a formázását. De legalább van automatikus elválasztás, ami tudtommal a Kindle-ben nincs (tudtommal a kedves amerikai vásárlókat zavarja...), emiatt a sorok vagy úgy néznek ki, mint egy fűrész, vagy úgy, mint egy ementáli sajt, ha hosszú szavak vannak a sorban.
2021. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!