Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elmondanátok a véleményeteket...

Elmondanátok a véleményeteket erről a történetről Wattpaden?

Figyelt kérdés

Ha pozitív dolgokat (is) írtok, akkor azzal majd megpróbálnám meggyőzni az íróját, hogy fejezze be és hogy készítsen folytatást, mert engem érdekel.

Leírom azokat a dolgokat, amik elijeszthetik az embert, meg bemásolom a leírást.

Szóval lányxlány leszbikus sztori, aminek a főszereplője személyiségzavaros vagy pszichopata, nem értek hozzá sajnos.😟

A csajok kamaszok, és elég gyorsan alakul ki a kapcsolat köztük.

Rövid sztori, rövid fejezetekkel, úgyhogy nem sok idő.


[link]



2021. jan. 20. 20:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nem mondta senki, hogy E/3-bol ugrana E/1-be. Szimplan par mondat nem megy ugy neki, vagy csak nyogve, de van egy tortenet a fejeben, es E/1-ben meg igen, le tudja irni. Igen, szerintem gyakori a nagyon kezdok koreben. Most tudom profikent nehez, de probalj mar meg lealacsonyodni egy tizeneves teljesen kezdo szintjere meg olvass bele par olyanba.
2021. jan. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nem tartom magam profinak, de kezdő koromban sem írtam E/1-ben. Nem tudom megmahyarázni, hogy miért. Egyszerűen nekem nem jött be. Talán egy-két rövidebb novellát írtam E/1-ben.


A tizenévesek védelmében: olvastam már olyan novellát, ami végig lekötött, van stílusa és íve a történetnek, választékos és szépen felépített írás. Az észrevételeim mögött azonnal értette, hogy mi a hiba. Meg is lepődtem, amikor mektudtam, hogy csak 14 éves a szerzője.


Nem veszekedem veled, csak vitázom. Továbbra is fenntartom, hogy ezeket a hibákat, amiket leírsz, az okozza, hogy nem dolgozzák át a szöveget, hanem az első verziót felteszik wattpad-re. Ez a legnagyobb hiba. Elsőre sokszor én is benézek nézőponthibát, stilisztikait, szóismétlést, de még helyesírásit is.

2021. jan. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Oke, azt ertem en, hogy te nem, de szerintem meg marha sokan igen. Es ezen a szinten konnyebb, legalabbis ahhoz kepest, hogy a masik egyaltalan nem megy nekik. Ettol meg az E/1 nem lesz naluk jo, sot egyenesen pocsek, mert mint azt kifejezetted a jol megirt odafigyelt nehez belole.

A mai tizeneveseket elnezve ez marha ritka szerintem, minden 5. ember diszgrafias is mar. 😅 De ettol eltekintve en sem gondolnam ugy, hogy rossz, csak mert fiatal az iro. 😀 Bar szexjelenetet szuz ne irjon mar, mert attol a falat kaparom.

2021. jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
12%
Amugy latom, hogy itt nagy gond, hogy wattpad leszolast nagyon a lelkedre vetted es elnezest miatta, nem tudtam, hogy ma ezen a platformon mennek az irasok. Anno gportal volt a nepszeru, utana blogspot. Most ugy latszik ez. Ezt nem tudtam. 😀 Szoval elhiszem, hogy van ott jo.
2021. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
49%

Nekem ezt hiaba mondod, mert egy masik hozzaszolo irta, hogy wattpadon ir. Soha nem publikaltam ott, es nem is all szandekombam. Nekem hagyomanyos kiadoval van szerzodesem jelenleg :).


Konretan nem szoltam le semmit, csak levontam a kovetkeztetest, hogy mindennemu szakmai tudas nelkul okoskodsz a vakvilagba, majd letagadod, amit irtal.

Te konkretan azt irtad, hogy azert irnak E/1-ben a kezdok, mert ugy konnyebb. Nem, nem konnyebb, esetleg konnyebbnek tunik. Hiaba vered magad itt, mint egy tizenketeves kislany az elso pirosnapos unnepek bekoszontekor, meg nem lesz igaz, amit allitasz.

Nem veletlenul hagytal fel az irassal valo ptobalkozassal. Probaltam kedvesebb lenni, de kezdesz kicsit idegesitove valni. Nincs benned vitakeszseg, sem faradtsag, hogy utananezz valaminek, amirol beszelsz. Szubjektiv tapasztalatokat akarsz bemutatni tenykent, majd szemelyeskedsz, mert azok szerint, akik veled ellentetben nem adtak fel az irast, alaptalan amit allitasz.


Raadasul ezek szerint olvasokent sem remekelsz tulsagosan, hiszen egy tapasztalt olvaso, akinek az eszreveteleire lehet hagyatkozni, meg tudja allapitani a stilisztika alapjan, hogy ki irta a hsz-t.

2021. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Amúgy jelezném, hogy két különböző személlyel vitatkozol. Én 14-es, a 16-os és a 17-es vagyok. Felőlem mondhatsz a Wattpadra azt, amit akarsz – azok után, hogy megvizsgáltad az állításaid helyénvalóságát. Ha csak alapozatlan véleményeket puffogtatsz valamiről, nem fognak komolyan venni, és igazság szerint – ahogy a másik hozzászóló ezt már kiemeltél – már most magadnak mondtál ellent, mivel bizonyítékokat nem tudsz felmutatni, csak mindent megteszel azért, hogy egy kicsit neked legyen igazad, és a tied legyen az utolsó szó. De itt már tényleg felesleges tovább pazarolni a szót. Nem olyasvalakinek tűnsz, aki hajlamos tanulni a hibáiból, de azért reménykedem, hogy ezúttal okulsz ebből a diskurzusból.
2021. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Egyedul a leszbikus tag miatt keveredtem ehhez a rohadt kerdeshez. 😀 Ebbe szosszenetembe meg kb. belelatod azt is, hogy mocskos zsidozok, vagy ciganyozok vele, olyan szinten probalod kiforgatni. Egy rohadt idezojeles "konnyu" volt, lemaradt. 😀 Azt hittem, hogy a tobbsegnek van annyi esze, hogy nem all neki mindenfele satanista hulyeseget belelatni, mert ok is talan talalkoztak ezzel a jelenseggel kezdoknel, akik valoban nem is viszik sokra soha. Tevedtem. De az a gaz, hogy egyedul szemelyes sertettsegen lovagolva alltok belem, mert azt hiszitek ezzel a ti muveiteket szoltam le. Mikor egy kezdos kategoriara irtam azt, amit irtam. Eleve nevetseges is felvenni ezt.

Szerintem ez az egesz marhara nem is erdekel annyira, hogy megnezzem ki ir, mert nem is probaltam figyelni, hanem reagalok pusztan a legutobbi nekem cimzett valaszra es mig nem privat oszinten szolva le szoktam tojni nagy ivben egy anonim oldalon, hogy kivel folytatok diskurzust. Szoval szerintem nem egy forum alapjan kene ilyen modon iteletet mondani egy teljesen masfajta szokasomrol. Az elso valaszommal mar szerintem egyertelmu volt, hogy igenytelen vagyok ezen a forumon. 😀

2021. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
39%

Kéretik kiidézni azokat a válaszokat, amik alapján mi személyes sértettségből írtunk, és a személyedet támadtuk egy olyan állításod kapcsán, ami szimplán egy pocsék sztereotípia.

És azt is kéretik kiidézni, ahol azt támasztottuk alá, hogy nem vagy hozzáértő, és szakmai oldalról közelítettük meg a vitát, nem pedig személyes oldalról.

Értem én, hogy igénytelen vagy, de attól még ne vitatkozz igénytelenül, ha ennyire bátor vagy, hogy leírod a véleményedet az interneten, amiért nem vagy képes felelősséget vállalni.

2021. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
49%

Kedves vitazo, az a baj, hogy mar demagog is vagy. A b.zizast, zsidozast, stb. nem tudom, hol lattad amugy, de ilyenrol nem irtunk szerintem. En es a masik hozzaszolo szakmai szempontok alapjan irtunk a fenti wattpad-os szerzemenyrol.


Megjegyzem, amugy neleg vagyok, es egy szelsoseges nezetet sem tartok helyesnek (sem pro, sem contra). Attol viszont, hogy egy iras a massagrol szol, meg nem fogom azt mondani, hogy jo. Sot, a karaktereim szoktak szelsosegesek lenni. Egy uj keziratomban van semleges leszbikus nyomozono es egy sztereotip, neger, transzvesztita rudtancos ferfi, akinek raadasul iszonyat tajszolasa van, na ezt kapd ki. (Csak remelni tudom, hogy Durci Dori majd bedaralja, ha egyszer vegre megjelenik).

2021. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
49%

Illetve meg arra reagalok, hogy ha az en muvemet szoltad volna le, az nem erdekelne. Ha csak poziziv kritikat kapnek, nem is irnek szerintem. Tudok valogatni a megalapozott, epito es a semmitmondo "ez sz.r volt" kritika kozott.


Itt szimplan a szakmai szempontbol valotlan allitast cafoltam.


Tovabbra sem publikalok wattpad-en, szoval tolem akar altalanosithatsz is. Egyebkent attol meg lesz jo iras ott is. Az egyik nagy konyvkiado pl tavaly kiadott egy covidos naplos mindenfeles kiadvanyt (nevezzuk igy)... Nagy kiado, elvileg minoseget kepvisel, de az iras egy romhalmaz minden szempontbol. Mégis kiadták.

2021. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!