Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet olvastok?

Milyen könyvet olvastok?

Figyelt kérdés
Lehet ez fura bevezető, de nem találok magamnak könyvet. Kíváncsi vagyok ti épp mit olvastok, és ha lehet egy kis ismertetőt is írnátok hozzá? Esetleg tudnátok romantikus könyveket ajánalani tiniknek?

2021. jan. 24. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Romantikus tiniből a LOL-könyveket ajánlom nagyon. Ez nem egy sorozat, hanem egy kiadói gyűjtemény több, hasonló könyvből:


Segítség, YouTube-sztár lettem

Rocksztárt kaptam karacsonyra

Cinder és Ella

Vakrandi a végzettel

Szívzűrterápia strébereknek

stb.

2021. jan. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Kosztolányi: bölcsőtől a koporsóig. Egyáltalán nem száraz, uncsi szépirodalmi mű, nagyon érdekes, Kosztolányi amolyan "interjúkat" készített különböző korosztájú emberekkel, a kicsiny gyerektől a 100 éves aggig, és zömmel hasonló kérdéseket tesz föl nekik, amik úgy az emberi élethez tartoznak, ezáltal végigkíséri, milyen mértékben változik az ember véleménye/szemlélete a dolgokkal kapcsolatban, ahogy öregszik. Sokszor nagyon vicces válaszok is vannak, meg természetesen elgondolkodtató is.
2021. jan. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Nemrég volt egy ilyen kérdés és ott is csak azt tudtam mondani: A witcher/vaják könyveket olvasom végig és valami fenomenálisan jó
2021. jan. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Erdős Zsuzsanna és Király Anikó könyvei mind ilyenek. Ajánlom őket, ha humoros és romantikusat szeretnél.
2021. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Molnár Tóni: Tépődések

Ez egy romantikus, de egyben filozófikus könyv is. Annyi, hogy nem regény, hanem párbeszédes formájú, de egy fiú és egy lány beszélgetéseit írja le, szóval eleve egy nagy párbeszéd az egész könyv. Scribd-en is fent van. Nekem nagyon bejön.

2023. jún. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!