Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti hányszor olvastok-el egy...

Ti hányszor olvastok-el egy könyvet?

Figyelt kérdés

2019. aug. 31. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kedvenceim amiket többször elolvastam már, de általában csak egyszer hogy legyen idő újakra.
2019. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elsősorban tudományos könyvekre lennék kíváncsi.
2019. aug. 31. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden könyv,aminek tetszik a története,azt még jó sokszor elovasom,ahogy a kedvem tartja.
2019. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Változó,a könyv tartalma és hangulat -idő függvénye
2019. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

általában egyszer

Garlandtól A partot még egyszer el fogom olvasni mert végül nem fejeztem be, aztán egyetemi kötelezők mellett nem volt időm, ma meg az eddig olvasottak sincsenek már meg

amit életemben egynél többször elolvastam az a Harry Potter széria volt, de azt is csak idősebb fejjel amikor már semmire nem emlékeztem a könyvekből, illetve Pál Tamás humorista és író paródia könyveit van hogy előveszem de azokat is inkább csak nosztalgiázás céljából

2019. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fontosakat el szoktam olvasni újra (évekkel később). Pláne ha valamiért aktuális a témájuk.


A szórakoztató könyvek közül a kedvenceimet is újraolvasom évek múltával, ha a kezembekerül és nincs épp könyvem.

2019. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van kedvenc amit többször is olvastam màr, de most még alapvetően olyanokat olvasok amiket még egyszer sem koràbban. Ràérek akkor újraolvasni mindent ha idős leszek és kevesebb pénzem lesz új könyvekre:)
2019. szept. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!