Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Meg lehet szokni az ebook...

Meg lehet szokni az ebook olvasókat?

Figyelt kérdés

Rengeteget olvasok és eddig csak könyvből tettem, de borzasztó sokba kerül szinte hetente új könyvet venni úgyhogy váltanék egy ebook olvasóra. De elég "kényelmetlennek" tűnik az olvasás rajta, főleg hogy az oldalak eltűnnek és nem olyan lesz tagolása stb.

Nehéz átszokni arra?


2021. márc. 1. 09:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
E-ink kijelző olyan, mintha papír lenne. Ne ledes, világítósat vegyél.
2021. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

A ledes eolvasó sem olyan, mint a telefon kijelzője, a ledek elhelyezkedése miatt sokkal kevésbé fárasztja a szemet, megfelelő megvilágítás esetén pedig a ledek ki is kapcsolhatók.

Ellenben kevésbé jó fényviszonyoknál, mikor a könyv már erőlteti a szemet, egy áldás a megfelelő fényerővel rendelkező olvasó - és ez esetben pl kevésbé káros, mint a könyv...


Szóval én nem javaslom az olyat, amiben nincs megvilágítás (bár ma már amúgy is alap a legtöbb modellben).

2021. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Úgy értettem ne színes ledes kijelzőset vegyen, persze az E-Inknél is van háttérfény, az jó.
2021. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha egy 10-est még félreraksz rá, én inkább venném ezt a Paperwhite 4 helyett:


[link]


Nekem 2013-as Wayteq van, egy kalap kaka ...

2021. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is úgy 3 hónapja váltottam át ebook olvasóra, tartottam is az elején h meg tudom - e szokni de szerencsére könnyen ment az át állás.

Bárhova magaddal viheted a sok könyvet, az aksi sokáig tart, könnyű kezelni.

Igy a természetet is egy picit óvjuk ugyan is nem vágnak ki annyi fát h könyv készüljön viszont könyvet ezek után is olvasol.

2021. márc. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!