Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nekem is alul értékelt sz@rt...

Nekem is alul értékelt sz@rt kell írnom, hogy felfigyeljenek a történetemre Wattpadon?

Figyelt kérdés

A wattpad tele van 10-13 évesekkel, akik előszeretettel írnak és olvasnak 18+os Harry Styles sztorikat.


Nekem is ezt kell csinálnom? Tényleg nem lehet igényes könyvet írni, hogy olvasnának is?


Nem ítélkezem, mindenki azt ír, mi szíve vágya. De a történetek, amik tényleg jók, azt a többség nem is látja...



2021. márc. 30. 12:50
1 2
 11/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A szó, amit keresel az a túlértékelt.
2021. ápr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokat kell dolgoznod a reklámozáson, és kitartóan kell csinálni. Nem fognak annyian olvasni, mint egy Harry Styles ficet, de ha már kialakul egy értelmes, stabil olvasótáborod, azzal nagyon jó vagy. érdemes belépni csoportokba reklámozni, illetve a Best of Wattpad Hunt én is tudom ajánlani. Top 1-ben végeztem vele a Júliusi fordulóban, és nagyon korrekt kritikát kaptam tőlük, jó észrevételekkel.
2021. ápr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11%
Én úgy tudom, a wattpadon egymás körbenyalása megy, tehát ha dicséred mások ficjeit, ők is dicsérni fogják a tiédet (az messze nem garantált, hogy el is olvassák).
2021. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam találni wattpadon jó, értelmes könyveket. Ezeket preferálom.

Már régen nem használtam de a napokban rámentem, és nekem nem ilyeneket hoz ki.

A kérdésedre a válasz, igen, megéri.

2021. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én például forma1-es témában publikáltam már 5 könyvet. Fantasztikus olvasóközösség talált rá a múvekre. 13-26 éves korosztály. Közülük 10 igazán értelmes és teljesen stabil értékrenddel rendelkező lánnyal tartom a kapcsolatot. Úgyhogy úgy gondolom csak meg kell találni a jó társaságot.
2021. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!