Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG!Csak szerintem lettek...

SZJG!Csak szerintem lettek volna aranyosak együtt?(Arnold és Reni)+csak én bírom Arnoldot?

Figyelt kérdés

Én mindig nagyon kedveltem, az olvasási "stílusunk" is eléggé hasonló, szerintem szimpatikus bár tény hogy sokszor flegma volt )főleg a 6. részben ) Szerintem aranyosak lettek volna együtt, és Arnold mindig ott volt Reninek, plusz a könyvtáras vallomás :D

Mindig sajnáltam hogy Reninek ennyire nem tűnik fel az égvilágon semmi. Ti mit gondoltok?



2021. ápr. 5. 19:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%

Arnoldnak van egy fajta kritikus, ugyanakkor degradáló, parancsolgató stílusa. Ő mindent jobban tud mindenkinél, mindenből az az etalon, amit Ő kedvel, a többiek pedig mind idióták.

Reni bár szintén introvertált, hajlandó nyitni abszolút különböző emberek felé, senkivel nem ellenséges.

Arnold “ki ha én nem” stílusa egy idő után megfojtotta volna Renit. Szerintem jobb így, hogy nem lettek egy pár.

2021. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
63%
Az elején én is nagyon szerettem Arnoldot és én is inkább őt akartam Reni mellé, de miután elment és Reni végül összejött Cortezzel, az egész sokkal vidámabb lett és kevesebb lett benne a konfliktus. Szerintem ha Reni Arnolddal jött volna össze, nem lett volna olyan boldog mint Cortezzel volt és nem lettek volna olyan barátai mint Ricsi vagy Zsolti. És mikor meglátogatta Renit és megbántotta, már nem szerettem annyira.
2021. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
#12 kevesebb benne a konfliktus, az igaz, de egy regényt épp az tesz érdekessé, ha van benne összetűzés meg feszültség, nem csak egy ilyen "mindenki hepi" az egész.
2021. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
48%
hát figyelj, Arnoldot azért nem szeretik az emberek, mert nélküle Reni az első-második részben is összejöhetne Cortezzel. Ezt az is alátámasztja, hogy miután Arnold elmegy egy félév alatt összejönnek. Arnold viszont tényleg nagyon logikus elméjű, emiatt az első pár részben bírtam. Viszont a Reni&Arnold dolog nagyon nem lenne jó.
2021. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%
hát ha Reni az első részben összejönne Cortezzel, akkor dögunalmas lenne a sztori, az egész kapcsolatukat ez a sokáig tartó vágyakozás építi fel
2021. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%

Kifejezetten nem shippelem őket, de nagyon idegesítő, hogy az írónő így tönkrevágta Arnold karakterét. Utólag teljesen másmilyennek mondják (Ricsi és Cortez), mint amilyen egyébként volt az első négy kötetben. Mindig meghallgatta Reni siralmait Cortezzel kapcsolatban úgy, hogy közben szerelmes volt belé - szerintem már ez mutatja, hogy mennyire szerette. Ezzel szemben Cortez tényleg sokszor szórakozott Renivel, vagy legalábbis igazságtalan volt, pl megcsókolta szilveszterkor, aztán meg ugyanúgy együtt van Vikivel... Arra meg persze féltékeny meg bunkózik, ha Reninek programja van egy fiúval (Arnold, Peti), vagy akár csak szóba áll velük.

És végül meg Arnold van beállítva a rossznak, ami tök irreális a történet eleje alapján.

2021. ápr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
96%
Abszolút. Ráadásul a nagy Cortez azért parázik tőle, mert amíg Reni a könyvesboltban dolgozik, és A. bejár hozzá, addig C. figyelteti a Ricsivel. Elég creepy.
2021. ápr. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
78%
Én az elején nagyon bírtam Arnoldot, tetszett a stílusa meg úgy alapvetően a jelleme, viszont ahogy ócsárolta Reninek Cortezt, csak azért, hogy Reninek még meg se forduljon a fejében odamenni a fiúhoz úgy, hogy nem is ismerte rendesen az nekem unszimpatikus volt. Bogarat ültett Reni fülébe, hogy a "Cortez félék" milyen rosszak. Értem én, hogy szerette Renit és tényleg rendes volt tőle, hogy meghallgatta a szerelmi bánatát, de talán ha nem a távozása előtt vallott volna szerelmet, akkor lehetett volna köztük valami. Mindenesetre én Cortez párti vagyok, nagyon kellemeset csalódtam benne, miután összejött Renivel.
2021. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
95%
Hát az a helyzet, hogy a Cortez-félék többnyire tényleg nagy svindlerek, a való életben Arnoldnak lenne igaza. Csak ezek a tiniregények általában a vágybeteljesítésről szólnak.
2021. ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%
Kellett bele az hogy Arnold ilyen lesz, máskülönben Ricsi lett volna ilyen vagy valaki más. A regény sokkal érdekesebb volt így, legalábbis szerintem. De annak mondjuk örültem volna ha barátok maradnak, teszem azt megbocsát neki Reni vagy ő csinál kevesebb hülyeséget. Mondjuk az is érdekes hogy én elolvastam a könyvet, pedig lassan 17 éves fiú vagyok :D
2021. ápr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!