Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG!Csak szerintem lettek...

SZJG!Csak szerintem lettek volna aranyosak együtt?(Arnold és Reni)+csak én bírom Arnoldot?

Figyelt kérdés

Én mindig nagyon kedveltem, az olvasási "stílusunk" is eléggé hasonló, szerintem szimpatikus bár tény hogy sokszor flegma volt )főleg a 6. részben ) Szerintem aranyosak lettek volna együtt, és Arnold mindig ott volt Reninek, plusz a könyvtáras vallomás :D

Mindig sajnáltam hogy Reninek ennyire nem tűnik fel az égvilágon semmi. Ti mit gondoltok?



2021. ápr. 5. 19:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem illenek össze, szerintem nagyon nagy sznob volt Arnold és irányítani akarta Renit.
2021. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
73%

Még csak a 4. résznél járok, de Arnoldot nagyon bírom, kábé ő a kedvencem, illetve személyiség alapján jobban illik Renihez, mint Cortez (mondom, én még csak a 4. résznél járok), mert pl. Cortezről szinte mindig csak azt írja le, hogy mennyire helyes, és mennire menő, és minden, arról, hogy milyen személyiség, nem ír sokat.



DONT JUDGE ME CSAK A 4. RÉSZNÉL JÁROK!

2021. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
88%

Én az első két részt olvastam és szerintem egyértelmű Arnold viselkedése. Ezalatt a Reni iránt táplált érzelmeket értem.Sok spoiler van az interneten emiatt megtudtam, hogy Arnold+Reni, Cortez+Reni, meg a többiek összejönnek, amit én őszintén sajnálok. De nekem már a 2. részben Reni szülinapján feltűnt Arnold viselkedése, maga Arnold megjelenése és reakciói is, amik miatt sejthető volt mit érez Arnold Reni iránt.


Reni és Cortez... Mivel említettem, hogy csak az első két részt olvastam, erről tudok véleményt nyílvánítani.Az első ami feltűnt, hogy először csak Cortez kinézete, megjelenése miatt tetszett meg Reninek Antai-Kelemen. És őt ez nem nagyon izgatja, de végülis őt ilyen téren semmi sem izgatja. Hagyta, hogy Edina olyan látszatot keltsen mintha járnának amit én nagy hibának ítélek.


És most jön Arnold és Cortez kapcsolata.Arnold ezt különösen észre vette és csak Reninek jót akarva volt ilyen antiszociális, véleményét kinyilvánító, szókimondó ,,paraszt".Ami nekem tetszik.És joggal nem szimpatikus neki Antai-Kelemen.


( de ez Leiner Laura műve ő ezt direkt így tervezte, hogy a valóságot és a a konfliktusokat tükrözze, ami valljuk be remekül sikerült)

2022. márc. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon-nagyon szeretem Arnoldot. Laura megprobalta eroszakosan megutaltatni velunk az otodik konyv utan, hogy Tokeletes Cortez nagyszerusege megjobban kidomborodjon, de hiaba, en pl tulsagosan megszerettem mar ehhez az elso 4 konyvben. Es meg ha kicsit sggfej is volt utana - bmeg, akibe szerelmes vagy, attol nem szivesen hallgatod az omlengest egy masikrol... Es ne felejtsuk el, hogy Arnold volt az egyetlen, aki Reni legmaganyosabb es legnehezebb pillanataiban is ott volt mellette. Persze, lehet mondani, hogy pont Arnold szeparalta el Renit Ricsiektol kilencedikben es tizedikben - szerintem meg Reni onallo ember, ha akart volna, loghatott volna veluk Arnoldon kivul is, senki nem verte volna erte peppe :D Az meg, hogy Ricsiek lesz?rtak Renit az elso ket evben, merthogy "nem akarnak Arnold kozeleben lenni", kinek is a szegyene? Mondhatja Reni, hogy Ricsiek mekkora baratai, soha meg sem kozelitettek Arnold baratsaganak es tamogatasanak a szintjet (kiveve Kinga). En imadtam ot. Okos volt, a szarkasztikus humora zsenialis, es sosem hagyta magara Renit.
dec. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 dana_843 válasza:
én kifejezetten nem szeretem Arnoldot ki használja renit, amugy elején birtam de uttána..... borzalom
jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!