Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Segítség könyvíráshoz?

Segítség könyvíráshoz?

Figyelt kérdés
Könyvet írok, és kéne segítség.(nem tartalomhoz)

2021. ápr. 11. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia, én szívesen segítenék neked, akár privátban, akár itt, a kérdésed alatt.
2021. ápr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen segítenék😊
2021. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Rendben,köszi.

1.félek hogy véletlenül olyat teszek bele ami copy más könyvből vagy filmből

2. egy kutya nem túl nagy ajándék húsvétra?

3.Egy fekete Mudinak kéne név

2021. ápr. 11. 23:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Hát ezt nem tudom nagyon sok könyv van a világon de nem hiszem hogy pont ugyan azt írnád bele

2. Hát szerintem kicsit nagy ajándék, kivéve ha gazdag a család. Mi húsvétra mindig kisebb ajándékokat kaptunk

3. Szerintem a kuplung például jó lehet 😁

2021. ápr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi, négyes válaszoló. Akkor szerintem husvét helyett karácsony lesz, a Kuplung név pedig tényleg nem rossz,
2021. ápr. 11. 23:22
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja és egy vörös hajú lánynak akinek felemás (barna és zöld) a szeme, a haja pedig általában bevan fonva milyen név lenne jó? Én Emmán gondolkoztam...
2021. ápr. 11. 23:25
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

#6

Teljesen mindegy, mert mindenféle neve van a vöröshajú és heterókrómiás embereknek. Jó az Emma, de szinte az összes többi női név is.

2021. ápr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Illetve aki tud valami érdekes dolgot ami történhet vidéken, egy hegyes részén és érdekes írhat.


És bocsi hogy össze vissza irkálok :)

2021. ápr. 11. 23:29
 9/14 A kérdező kommentje:
Viszont kutyanév még akinek jut eszébe írhat
2021. ápr. 11. 23:30
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#8

Ez olyasmi, amit neked kell kitalálnod, hiszen neked kell megírnod és neked kell megírnod a hatásait is. Igazából bármi történhet, neked kell tudnod, hogy milyen történetet szeretnél. Lehet ebben a hegységben van elrejtve egy halott lovag kincse és száz évente egyszer feltámad. Lehet egy új, misztikus idegen érkezik, aki felbolygatja a helyiek életét. Lehet egy gyilkos van szabadlábon. Lehet egy meteorit zuhant le, és az egész hegy abból van, ezért valami szokatlan történik.

2021. ápr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!