Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtom ajánlani könyvkeket?...

Tudtom ajánlani könyvkeket? Többi lent!

Figyelt kérdés
Aminap jöttem rá, hogy játékfüggő vagyok. Rengeteget játszok, napi 5 óra kb. Sok barátom nincsen, akikkel ki tudnék mozdulni stb.. Szeretek rajzolni, teázni, viszont nem kötnek le teljesen. Ha nem gépezek, csak leülök a kandalló elé, és nézem a tüzet, másszóval:unatkozom. Irodalom órán, az óra elején szoktak lenni könyvajánlók (az osztályból a Tanár felszólít valakit, és megkéri, hogy mondja el mit olvas jelenleg, mutassa be a történetet röviden stb.) Olyan 1 héttel ezelőtt engem szólított fel, alig tudtam megszólalni égett az arcom, hogy humán tagozatosként nem olvasok. Bár mondtam h szoktam ismeretterjesztő (csillagaszat, botanikus) könyveket olvasni, de regényeket nem. Szeretnék elkezdeni olvasni, így nem unatkoznék, és a szókincsemen is javíthatnék(borzalmas a szókincsem:D), viszont nem tudom hogy hol kezdjem. Segítséget szeretnék kérni, Ti mit ajánlanátok egy gimis srácnak? Ilyen alapműveket is szívesen olvasok, csak kössenek le. pár könyv, aminek az alap sztorija tetszett (még nem olvastam el, de majd tervezem) :Mester és Margarita, 1984, állatfarm, tavirózsa színház, különös könyvtár. Ezekhez hasonlókat tudtok ajánlani, és be tudnátok mutatni hogy miről szólnak? (elég egy pár mondatban is, rengeteget segítene) Előre is köszönöm mindenkinek!!! (egyébként nem muszáj a felsoroltakhoz hasonló könyveket írni, lehet másmilyen témájú is, csak kössön le) (amúgy szeretem a fantasy dolgokat, szóval olyat is írhattok nyugodtan, mégegyszer köszönöm!)

2021. ápr. 16. 16:17
1 2
 11/13 anonim válasza:
Stephen King: MR. Mercedes és folytatásai, ha szereted a thrillereket.
2021. ápr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én ezeket tudnám ajánlani:


Martina újra táncol

Gyűrük úra

Hobbit

L&L könyvek(Szent Johanna Gimi, Bábel stb..)

Az egy dolláros ló(ez a könyv sorozatnak a címe. Az első a közelgő vihar, második rész:Verseny a széllel, harmadik:tűz vihar. Én nem tudtam letenni. És attól, hogy lovakról szól mindenkinek ajánlani tudom)

Scharlotte

Elena

Egri csillagok

Rumini

Pantera

Abigél

A smaragasztal

Harry Potter


és attól, hogy a Szent Johanna vastag egy könyv nagyon hamar el lehet olvasni! Én a hatodik rést(600/500) oldalas 3 nap alatt olvastam ki(az egy dolláros ló ál is így van, de az rövidebb)

2021. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Részt*
2021. ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!