Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek Cortez és Kinga...

Szerintetek Cortez és Kinga összeillene?

Figyelt kérdés
Ha nem lenne Reni én Kingával teljesen el tudnám képzelni. Ti mit gondoltok?

2021. ápr. 18. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem nagyon. (De Dave-vel sem illenek össze egyáltalán. Bár a kapcsolatuk szerintem gyorsan megszakad az egyetem első heteiben.)
2021. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha Kingára fókuszálna a sztori, és ugyanúgy Cortez maradna a romantic interest, simán meg lehetne oldani. Már csak azzal, hogy a kettejükre kerül a legtöbb hangsúly, ki lehet fejteni a karaktereiket annyira, hogy lássuk, hogyan működne köztük egy kapcsolat.


A valóságban is nem egy komoly csajnak van Cortezhez hasonló barátja.


Én kíváncsi lennék rá, mert felnőtt fejjel Reni kifejezetten idegesít az állandó nyávogásával, de Kinga karakterét még mindig nagyon szeretem.

2021. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem illenek össze, még ha Reni nem is lenne, nem tudnám őket elképzelni együtt, szerintem összeillenek Dave-el
2021. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nagyon is összeillenének.

Reni meg Cortez sosem illettek össze sajnos, de hát ilyen ez

2021. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkinek más a véleménye róla, de szerintem nem, nem illik össze Kinga Cortezzel, és igenis összeillett Reni Cortezzel
2021. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
56%
Ha kicsit máshogy lenne a történet, akkor el tudnám képzelni Kingát Virággal. Szerintem jól mutatnának együtt.
2021. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem, mert Kinga egy pörgős, precíz ember, Cortez meg a nyugodt fiú. Kinga ideges lenne a közelében, nagyon.
2022. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Dave és Kinga teljesen összeillik, és azért mert mindkettejük egy precíz ember, de amikor együtt vannak sokkal nyugodtabbak lesznek. Egyfajta harmóniát teremtenek ha együtt vannak. Viszont Cortezzel ez nem lenne meg neki, Cortez a lustább fajta fiú amit Kinga egy kicsit se bírna.
2022. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!