Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írna velem valaki wattpad...

Írna velem valaki wattpad könyvet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már elég régóta fent vagyok wattpadon(-en, ki hogy mondja:D) szóval ez alatt az idő alatt sikerült egy jó pár történetet kitalálnom; összesen 41 piszkozatom van- nem tudom ez kinek mennyit jelent, de lényegében a legtöbb csak ötletfoszlány, és ennek talán a negyedével foglalkoztam úgy komolyabban. Még egy könyvet sem publikáltam, pedig nagyon nagy álmom, csak hát sajnos nem vagyok valami kitartó. Ez ne tántorítson el senkit, hiszen pont ezért keresek valakit, mert ha nem egyedül csinálom, akkor máris megvan a motivációm.


Jelenleg három olyan “könyvem” van, amit szerintem érdemes lenne majd egy napon publikálni, csak hogy nagyon nem haladok velük. Emelett van még egy jó pár történet, amiket szintén meg szeretnék írni ha majd végeztem ezzel a hárommal🤷‍♀️


Arra gondoltam, hogy ha valakinek van kedve, megoszthatnánk egymással az ötleteinket és ha nektek nem baj, vagy ti is el vagytok akadva, akkor nagyon adnám ha kezdenénk valamit a ti ötleteikkel is. Vagy ha esetleg úgy könnyebb lenne, csinálhatnánk egy közös oldalt, ami akkor is előnyös lenne, ha esetleg úgy alakulna, hogy hosszabb ideig dolgoznánk együtt...


Nagyon fontos szempont számomra -sőt, talán a legfontosabb- hogy kölcsönösen bízzunk egymásban. Enélkül szerintem lehetetlen együtt dolgozni, de persze azért ehhez idő kell, szóval mindenképp szeretném ha először írnátok magatokról pár dolgot, és megismernénk egymást rendesen (akár itt, akár privátban vagy ha úgy van akkor közösségi oldalakon)


Még fontos lenne megemlítenem, hogy leginkább a romantikus könyveket szeretem, de jóba vagyok még a thriller//rejtély, fantasy, kaland és horror kategóriával is. Attól függetlenül, hogy ezek a kedvenceim, szívesen olvasok/írok bármilyen kategóriába, kivéve ha az fanfiction, anime, kpop, meg az ilyen vérfarkas-vámpíros cuccokat se bírom, bocsi🥺


Lényegében tehát olyan valakit keresek, aki szeret írni, és összedolgozva olyan munkát adnánk ki a kezeink közül, amire mindketten(akár hárman) büszkék vagyunk.


Szerintem minden fontosat leírtam, de ha valamit kihagytam, nyugodtan kérdezzetek🦋


17/l



2021. ápr. 27. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Szia, én is 17 éves lány vagyok, nagyon szimpatikus vagy a leírtak alapján, és nekem lenne is kedvem ehhez az egészhez:)))
2021. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Anna0806 ***** válasza:
79%
Én most leszek júniusban 18. Én is fent vagyok wattpad-en most már lassan két éve szerintem. Gyakran és sokat olvasok mind wattpadon mind rendes könyv formában. Írni is szívesen írok, rengeteg ötletem van bár eddig csak egy sztorit publikáltam. Viszonylag csendes és magamnak való lány vagyok azt hiszem, de szívesen ismerkedek meg másokkal is. Jó lenne tényleg egy ilyenen valakivel közösen dolgozni. Olvastam az első hozzászólót is és ha neki is van kedve ahogy mondtad akár többen is lehetnénk erre az egészre. Most nem igazán jutott időm a piszkozatomat írni, mert a középszintű előrehozott angol vizsgámra készülök, de utána szerintem simán megoldható. Megadom a wattpad nevem ha esetleg csatlakozhatok, akkor jelöljetek be. @aaannaaa0806
2021. ápr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, nyugodtan írhat bárki egyébként😊
2021. ápr. 28. 10:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még lehet, én is szívesen csatlakoznék.

Nagyjából két éve vagyok fent az oldalon, de csak tavaly kezdtem publikálni.

Én is csendesebb lány vagyok, nagyon szeretek írni, olvasni.


Mostaban eléggé el vagyok akadva. Rngeteg ötletem van, motivációm meg alig.

Nekem több történetem is van publikálva, illetve most én is az előrehozott angolra készülök, de szívesen benne lennék ebben én is, ha lehetséges.


17/l

2021. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsit idős vagyok hozzátok, de énis benne lennék. Bár én még egy művem sem publikáltam wattpadon


21 l

2021. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha lehet még jelentkezni, én is szívesen kipróbálnám magam. Kicsit fiatalabb vagyok mint akik eddig jelentkeztek, remélem ez nem gond.

Én főleg fantasy és sci-fi történetekben gondolkozom, de a romantikus történeteket is szeretem.

Csak 2 történten dolgozok, de sajnos eléggé szeretek elveszni a részletekben.

Szóval szívesen kipróbálnám milyen másokkal (akár egy akár több emberrel) együtt dolgozni, ötletelni.

2021. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!