Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vélemények az Alexandra kiadó...

Vélemények az Alexandra kiadó zsákbamacskájáról?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy ifjúsági és egy normál csomagot is mire lehet számítani? Akik már rendeltek az ez elött körökben, azoknak mi a véleményük róla?

#könyv #zsákbamacska #Alexandra kiadó #Alexandra kiadó zsákbamacska
2021. ápr. 30. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer rendeltem akciósan zsákbamacskát, de a 10 könyvből sok régi vacak volt, amikben a szavak régies kiejtésűek (nem a finom, udvarias, elegánsra gondolok, hanem mint ahogy a nemlétező fogatlan nagyanyám beszélne). Illetve volt benne Geronimo Stilton, gyerekkönyvek, és volt benne kemény 2 db, ami végre tiniknek szól, de abból is csak egy volt ami érdekelt, de végül azt sem olvastam el, pedig romantikus kategória. Nagyon vártam, de teljes csalódás volt. Végül az összes máshol kötött ki.
2021. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se jött be 😢. Soha többet nem rendelek zsákbamacskát, inkább kiválasztom az engem érdeklő könyveket és csak azt rendelem meg. Csalódás volt
2021. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Zsákbamacskának ált. azokat a könyveket szokták adni, amiket nem tudnak eladni.
2021. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 1. 11:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Na szóval... Ma megérkezett a ifjúsági csomag, és nem olyan rossz. 3-4 könyv van a 10böl amit szinte biztos hogy nem fogok kiolvasni. A többi meg részben izgalmasnak/hasznosnak tűnek.. Egyet nem értek hogy meg kaptam egy könyv sorozat 3. részét. És így hogy az elözőeket nem olvastam nem tudom hogy így milyen lenne elolvasni... De összeségébne egészjó, és azok a könyvek amiket elfogok olvasni belőle drágábbak együtt mint amennyi a csomag maga volt. A felnőt csomagról még nem tudok írni de ha meg érkezik írni fogok! Remélem segíthetem!
2021. máj. 6. 17:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Na szóval... Meg érkezett a felnőtt csomag is. Ebben is vanak bőven jó könyvek, de van benne olyna is ami hasznos lehet de én pld nem tudok semmire sem használni. De összeségében ez is meg érte
2021. máj. 11. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!