Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi legyen ennek a könyvnek a...

Mi legyen ennek a könyvnek a címe?

Figyelt kérdés

A történet annyi lényegében, hogy van négy testvér, akik egy háború idején élnek, mindegyiküknek van egy-egy ilyen különleges állata, ami nagyon kötődik hozzájuk. Hosszú idő után először találkoznak, és a könyvben az előtte történtekről is, meg az utána következő dolgokról is lesz benne szó.


Bármilyen ötletet szívesen fogadok :)



2021. nov. 28. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A négy testvér? Múlt jelen és Jövő?
2021. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megvan a címem :)
2021. nov. 28. 15:02
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Random emberektől kérsz címet? Kíváncsi lennék, akkor maga a történetre...
2021. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3

Nemsokára fent lesz Wattpadon, ott megtekintheted, de nem hinném hogy fogod érteni.


Ja és tudom, hogy szarkazmusból írtad.


Azért kérek "rAnDoM eMbErEkTőL"címet, mert nekem nincs ötletem hozzá. Ez nem jelenti azt, hogy a történet nem jó, mármint szerintem.

2021. dec. 1. 20:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Na és melyik címet választottad? Csak, hogy tudjam milyen néven keressem ha el akarom olvasni.😊
2021. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Múlt jelen és jövő lett végül :)

Azért majd írj, ha elolvastad, meg hogy hogy tetszett :D

(Mondjuk fanfiction XD)

2021. dec. 19. 11:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Szuper lett! Bár nem ismerem az eredeti történetet de remekül meg lett fogalmaza. Csak így tovább!
2021. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm 😁

A következő rész már készülőben, csak ezt 4en íjuk egyszerre, és a következő nem az enyém, és gondolom neki nincs annyi szabadideje 😅

2021. dec. 19. 13:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy tudjátok kivitelezni, hogy egyszerre négyen írjátok?😮
2021. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mindenki ír egy fejezetet, az csak az övé. A végén, mielőttkitesszük, aki akarja átnézi és belejavít, esetleg ici-picit átfogalmazza, és úgy van. Kicsit úgy fogjuk fel, mint egy játékot, aminek az a lényege, hogy onnan kell folytatnod, ahol a másik abbahagyta.


Mondjuk azt, hogy időben mikor helyezkedjen ez, meg ilyesmi tényleg elég sok idő volt, míg megbeszéltük, főleg hogy egyikünknek nincs Messengere, ezért nekem kellett mindent továbbítani neki 😅


De igazából ennél sokkal nehezebb lenne, ha még a világot is nekünk kéne felépíteni...

2021. dec. 20. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!