Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy történet ötletről szeretné...

Egy történet ötletről szeretnék kérdezni, hülyeség ez az alap sztori?

Figyelt kérdés
Szóval lenne két férfi, akik 38-40 évesek és tegyük fel, hogy az egyik Robi, a másik Pityu. Robi utálja Pityut, de Pityu kedveli Robit és bele szeret Robi 17 éves lányába. Pityu tanár, és az is akadály a kapcsolatuknak, hogy tanar-diák viszony fennáll és az is, hogy a lány apja kinyirja Pityut, ha ezt megtudja. Ha bele olvasol egy ilyen sztorija, és jól van megírva igényesen, akkor érdekelne? Mert engem most nagyon érdekel ez az ihlet és meg akarom írni wattpadra, de nem tudom, hogy bele kötnének-e vagy nem.

2022. máj. 23. 19:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként anime ff lenne, a bnha-ról. Imádom All Mightot, Aizawát és az olyan sztorikat, ahol egy tanuló van együtt az egyikkel, vagy amikor valamelyik lányáról szól. Most összevonnám, hogy egyszerre szólna Aizawa lányáról és All Might és egy diákja kapcsolatáról.
2022. máj. 23. 19:08
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem az lehetne igazán izgalmas, ha Aizawa fiába szerelmes lenne Pityu felesége, aki történetesen All Mightot lánya lenne, de All Mightot férje viszont Robi, aki titokban Kulcsár Fruzsina szeretője. Fruzsi látens melegként vonzódik Pityu feleségéhez, és ő viszont. Jómagam pedig szexuális vonzalmat érzek valamennyi szereplő iránt. No, ebből írj a Wattpad-ra valami jó kis sztoryt.
2022. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálhatom, de remélem jobban érzed magad hogy ezt kiirtad magadból. 😇
2022. máj. 23. 23:33
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szexuálisan eléggé frusztrált lehetsz kérdező...
2022. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

"Ha bele olvasol egy ilyen sztorija, és jól van megírva igényesen, akkor érdekelne?"

Ha jól van megírva, bármi lehet az alapsztori. Elemezzük ki a tiédet (függetlenül az anime-től, amit amúgy nem ismerek). Kezdetnek ott a két férfi közötti diszharmónia: Pityu valamiért kedveli Robit, noha a másik utálja őt. Kérdés, hogy miért van ez? Erre már önmagában lehet építkezni. Akár mindkét fél szemszögéből be lehet mutatni, a két nézőpont összeegyeztethetetlenségében pedig ott a dráma. A tiltott szerelmi szállal felfokozható a feszültség egészen a történet tetőpontjáig. Szerintem teljesen jó alapanyag.


"Mert engem most nagyon érdekel ez az ihlet és meg akarom írni..."

Hajrá! Ne várd meg, míg elszáll az ihlet, és ne foglalkozz azzal, mások mit szólnának hozzá (pláne, amikor még el sem kezdted).


"...wattpadra de nem tudom, hogy bele kötnének-e vagy nem."

Kötekedők mindig vannak. Érdemes nem egyből Wattpadra, hanem magadnak, és előbb ismerőssel bétáztatni.

2022. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!