Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó ötlet ilyen könyvet írni?

Jó ötlet ilyen könyvet írni?

Figyelt kérdés
Amiben vicces idézetek lennének, Ha az élet citromokat ad, akkor csinálj belőlük limonádét és az élet azt fogja mondani hogy miiii? Ez csak egy példa, aki nézte a Modern Familyt az talán tudja hogy onnan van. Leírom angolul is: If life gives you lemon, then make lemonade, life will be like whaaat. Lenne értelme egy ilyen könyvnek?

2022. máj. 30. 19:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem, nem lenne értelme egy ilyen könyvnek.

Amúgy meg sorozatokból akarsz "vicces" mondatokat gyűjteni. Nem is te írnád.

2022. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha már fel kellett tenned ezt a kérdést, akkor már eleve a valász, nem.
2022. máj. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
11# Az csak egy példa volt
2022. máj. 31. 15:01
 14/15 anonim ***** válasza:
59%
Mindenekelőtt EGY vicces idézetet találj ki, nem egy könyvre valót, mert az se megy
2022. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kései Sirató ***** válasza:
Van ilyen, én kaptam egyet egyszer a bátyámtól, amiben vicces rajz illusztrációk voltak minden poénos mondás/idézet mellet. Mivel éppen akkor vettem kutyát és a fedőlapján egy kutyás téma volt kutyás rajzzal, én akkor nagyon magaménak éreztem és örültem neki.
2022. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!