Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miket olvasnak a gimnazisták?

Miket olvasnak a gimnazisták?

Figyelt kérdés

Miket szeretnek olvasni azok a gimnazisták?

(Akik szoktak olvasni.)



2022. jún. 13. 12:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
Nossss 9es vagyok. Csak azt nem értem mégis mi a jó életért kellett lepontozni azt, amiket én szoktam olvasni? Lehet van akinek nem tetszik, de mindenkinek más az ízlése. Én nem értem ezeket az embereket. Miért kellett annyira lepontozzanak azért mert én szeretem egy írónő stílusát és könyveit? Kösz széoen nektek. Jól esett. Feldobtátok a napomat vele. De tényleg... 😒
2022. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
11: ha az elronja a napod hogy lepontoztak akkor inkább ne gyere fel az oldalra:D nem számít semmit, nem kell nyafogni.
2022. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
24%
Kedves 12. Nem cseszte el a kedvemet semmi más vagyis senki más ma mint a crushom szóval nem kell idegeskedni meg nevetni rajtam :D. Mellesleg ilyen hülyeségeket tényleg nem értek. Mármint.... duh😂
2022. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Böszörményit:) (az Ambrózy-sorozatra gondolok)
2022. jún. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Azok a gimnazisták nem egy zsánerben szoktak olvasni, hanem embere válogatja.
2022. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem is lepontoztak, én írtam a Forgotten Realmsot. Konkrétan nekem az osztálytársam megmondta, nem érti, hogy van időm ponyvára, ő csak a kötelezőket olvassa el. (Úgy, hogy én a kötelezőket nem olvastam)
2022. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!