Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi az a "molygate sztori"?

Mi az a "molygate sztori"?

Figyelt kérdés

Ebben a kérdésben említették meg:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__11700987..


Miről van szó? Valaki elmesélné?



2022. júl. 1. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Ha végigolvastad a hozzászólásokat, kiderül, hogy néminemű botrányról van szó (a Watergate ügy óta divat a botrányos dolgokat -gate-nek nevezeni), és az utolsó hsz-ben egészen részletesen írnak róla.
2022. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, válaszoltam nagyjából a linkelt kérdésnél, de ez a jéghegy csúcsa, a moly tulajai skkora popsibuksik, hogy a Holdról is látszanak, ami nagy kár, mert a moly remek oldal, és egy időben egészen remek közösségnek adott otthont.

Még ezt nézd meg, bár nagyon kilúgozott változat: [link]

Lassan érdemes lenne egy kis molytörténetet megírni, kevesebb jóhiszemű könyvmolyt érjen hideg zuhany.

2022. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a linket, kedves #2., érdekes és tanulságos volt.
2022. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Nincs a fejem az adminok popójában, de valaha bárki is megpróbálta átérezni a helyzetet az admin-alapítók szemszögéből? Bármilyen csörte is történik, akár a sütis, akár a GW, akár a 2013-as őszi eset, egyrészt gáz az üzemeltető szemszögéből, gáz az otletgazdáéból, hogy hova fajdult, hova fordult az eredeti király ötlet, hogy kicsúszott a kezükből az irányítás. Más dolog, ha a közösség intézi el=jelentgetések. Nyilván az admin szemszögéből melyik a jobb, "én döntöttem így" vagy "a közösség kiszavazta a nem ide illő tagot". Volt egyszer egy könyves játszótér, ami gyakran átfordult valami olyanba, amit én inkább itt a GyK-en láttam sokszor. Btw, nem ismerem sem Immát, sem Bencét személyesen, de én egyetértek az ilyen döntéseikkel. Ha használsz egy oldalt, akkor elfogadod a közösségi irányelveket is.
2022. júl. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!