Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan működik a láthatlanná...

Hogyan működik a láthatlanná tevő technika? Hogyan lehet valaki láthatlan?

Figyelt kérdés

Egy könyvön dolgozom, ahol az egyik karakter feltalálja a láthatatlanná váláshoz szükséges anyagot. Ez csak amolyan mellékszál, nem olyan nagyon fontos, de nem szeretnék hülyeségeket írni.


[link]

[link]

Az ötletet ezekből a cikkekből vettem, de mivel nem igazán értek hozzá, nem teljesen értem, hogyan működik.


Elmagyaráznátok, hogyan tudja az anyag úgy megtörni a fényt, hogy közben a háttér mégis viszonylag látható marad? Ez milyen anyagokkal lehetséges?

Ha van esetleg ötletetek, hogyan lehet ilyen anyagot létrehozni, azt is szívesen elolvasnám. Vagy ha esetleg van ötletetek, hogyan válhat valaki láthatatlanná az is jöhet. A varázslatos részét hagyjuk (hogy egy varázsigére működik), de fanatsysabb beütése lehet (pl egy mágikus állat szőre vagy ilyesmi)


Előre is köszönöm



2022. aug. 18. 20:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem értek a témához, de azt hiszem ennek is az alapötleemte néhány tengeri állatból ered. Ha jól tudom a van olyan meditafaj, amely visszaveri a fényt, talán halak is, én ennek néznek utána, de a fent említettek is jók :)
2022. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Horror thrillert szereted?


Akkor a láthatatlan.ember c filmet javaslom. 2020

A cím eléggé lebuktató miről szól a film 😃 de bemutatja az egyik fajta lehetőséget számodra.


Ja, szóval igen... ne horror thriller témában írj, most még elcsépelt 😃

2022. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ismét köszi a válaszokat!
2022. aug. 19. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!