Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valahonnan lehet még venni...

Valahonnan lehet még venni M.A.G.U.S. Első Törvénykönyvet?

Figyelt kérdés
Tudom, "elavult" könyv, de édesanyám annyira áradozott róla, hogy azon gondolkodtam, hogy lehet-e még valahol venni. Láttam online webshopokon fent, viszont csak azt láttam, hogy "nincs raktáron". Jófogásra is felmentem, de ott meg az Első Törvénykönyv nem volt, minden más meg igen. Szóval van rá még esélyem, hogy beszerezzem, vagy inkább engedjem már el? :D

2022. szept. 8. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Javaslom a MÁGUS facebook csoportot, oda szoktak ilyesmit bedobálni.

De PDFben könnyen megtalálható amúgy, ha a tartalom érdekel.

Bááár... ne érdekeljen a tartalom. a MÁGUS egy szar rendszer:D Jó a világ, de rossz a rendszer.

2022. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hintalow ***** válasza:

Mivel még mindig érdeklődnek iránta, és újonnan nem kapható már (ami nem is csoda, 97-es kiadású)

ezért csak használtan tudod megszerezni, és valszeg nem is lesz olcsó.

Tuti recept nincsen, jofogas, marketplace és szerepjátékos csoportok facebookon, keresgélni kell, előbb utóbb lesz belőle.

2022. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!