Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mostoha anyáknak milyen...

Mostoha anyáknak milyen könyvet ajánlotok? Már nagyon sok feszültség van a féltékenységem miatt ami a párom volt felesége és gyereke miatt van, hátha segítene egy pár könyv?

Figyelt kérdés

2022. nov. 30. 12:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Mint a legtöbb gond, ez is önbizalomhiányból ered. Nem hiszed el hogy te vagy a jobb lehetőség. Biztos van könyv is. De tiktokon Mokán Mari is jó tanácsokat ad....
2022. nov. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Ezt neked kell fejben helyre tenni és persze fontos, hogy a féltékenységednek van-e jogos alapja.


Saját sztori: Előző párom 2 gyerekes apuka volt, az exfeleség meg folyton a nyakunkon lógott, mintha úgy igazán nem is mentek volna szét (pedig évek teltek el). Nekem gyomoridegem volt a helyzettől, és a végén szétmentünk. Jelenlegi kapcsolatomban szintén apukával vagyok együtt, de itt semmit sem zavar be a volt feleség, éli világát az új családjában.

2022. nov. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy engem nem akar felesegül venni a párom és gyereket sem szeretne, már beszeltünk erről, de azt mondta hogy majd és hogy ne hozzam szóba mert túl sokszor ez a téma és elege van, de én meg féltékeny vagyok
2022. nov. 30. 12:55
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az tény, hogy a folyamatos zaklatásoddal kitudsz készíteni egy embert. Viszont jogod van tudni, hogy mire számíthatsz. Itt eléggé terel, szóval nem is értem mi is nem egyértelmű neked? Csodát ne várj, az nincs. Egyszeri válaszában is benne van a lényeg. A majd az sosem lesz egyenlő az igennel. Az csak kibúvó az egyenes válasz alól. A féltékenységeddel meg nem fogod növelni a házasság iránti vágyát, az héccentség.
2022. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat van az életetekben az exe, bármilyen formában, illetve ha a hapsi nagyon nem akar hallani a gyerek-témáról, akkor lépj le. Keress olyat, akinek nincs gyereke és majd veled viszont szeretne.
2022. nov. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Te vagy aki heti szinten ezt bekèrdezi ?
2022. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Biblia, abból is egyszerűbb ajánlások a Példabeszédek és a Prédikátor könyve...
2022. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha hárít, akkor bizony nem akar többet sem esküvőt, sem gyereket.
2022. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
De akkor minek vagy vele ha te hazassagot akarsz es gyereket, o meg egyiket sem akarja? Elvenni ugysem fog soha, megmondta. Miert nem keresel olyat, aki mindkettot szeretne?
2022. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
Egy értelmes férfinak elsőre világos minden!
2022. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!