Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem találom SEHOL az "A...

Miért nem találom SEHOL az "A tűz és jég dala" sorozat első részét?

Figyelt kérdés

Több online oldalt átnéztem, de az 5 könyv közül egyik oldalon sem kapható/rendelhető/elérhető a Trónok harca (I) - George R.R. Martin. A többi négy (II-V) minden oldalon rendelhető. Szeretném megrendelni az egész kötetet egyben, de lehetetlen hozzájutni.


[link]



2023. jan. 27. 20:34
 1/4 Fárasztó96 ***** válasza:
A moly.hu-n próbáld meg
2023. jan. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Kölcsönözd ki a könyvtárból és "veszítsd el". Kifizeted és kész.
2023. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy lehet én vagyok a fogykos, de ezt sose értettem hogy amire van kereslet azt miért nem nyomják után még több példányban.

Nálam ugyanez volt a Funko POP figuráknál, egy csomót nem tudtam beszerezni amit akartam mert mint elfogyott, csak nyerészkedő magánszemélyek árulták 10x annyi áron mint amennyibe a boltban került. A francnak nem gyárt a gyártó akkor többet ha ekkora rá a kereslet?

2023. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha online is megfelelne:

[link]

Vagy felmész a Líra/ moly oldalára és meg tudod rendelni:


[link]

2023. jan. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!