Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyi idő mire az "előkészüle...

Mennyi idő mire az "előkészületben" lévő könyveket ténylegesen kiadják a könyvmolyképzőnél?

Figyelt kérdés

Nem türelmetlenkedni akarok, csak eddig nem volt tapasztalatom a könyvmolyképzővel és érdekelne, hogy általában mennyi idő, mire ténylegesen meg lehet vásárolni egy könyvet, ami előjegyezhető a honlapon.

December elején jegyeztem elő egy könyvre. Ez még nem túl sok idő? Általában mennyit kell várni a tényleges megjelenésre?



2023. márc. 8. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen változó, főleg ebben a helyzetben, amikor a nyomdai tervek is kiszámíthatatlanok.

Melyik könyvről van szó? Talán úgy tudunk konkrétabbat mondani.

2023. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sam Heughan , Graham McTavish: Klánok földje
2023. márc. 9. 14:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Három napja azt nyilatkozták róla, hogy dolgoznak az éldekoron. :) Itt már nem ígérnek dátumot, mert innentől kb. attól függ, hogy mikor lesz a nyomdának kapacitása rá, ugye az meg sok tényezős - én azt mondanám, max pár hét, tavasz folyamán tutira jön.

De ha előjegyezted, fognak róla küldeni mailt, hétfőnként szokták mindig feldobni az új előrendeléseket.

2023. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez nagyon jó hír :)

Ezeket a friss infókat egyébként hol lehet olvasni? Próbáltam rákeresni mielőtt feltettem a kérdést, de nem találtam meg ezt a nyilatkozatot.

2023. márc. 9. 17:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre a könyvre éppen itt:

[link]


(A hozzászólásokhoz regisztrálni is kell asszem, abban válaszoltak.)


Molyon kifejezetten aktív a kiadó, gyakran válaszolnak az ilyen jellegű kérdésekre. :)


A zónák az oldalon kb. olyasmik, mint fészen a csoportok, ez az Érdeklődnék, hogy... zóna kifejezetten erre való, hogy bármelyik kiadót vagy a többi tagot lehet kérdezgetni, mit tudnak egy-egy megjelenésről, mikor jön, az aktív kiadók pedig, ha bekukacolod őket, sokszor válaszolnak is. :)

De a Könyvmolyképzőnek saját zónája is van, ahol kifejezetten az ő könyveikkel kapcsolatban lehet beszélgetni, vagy tőlük érdeklődni.


(Igazából, sok moly vissza is él ezzel, nem irigylem a socialmedia menedzsereiket, napi szinten vannak zaklatva, hogy "azt mondtátok, idén jön a könyv, de mikoooooor?!" :D)

2023. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2023. márc. 9. 18:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Ennek a könyvnek a várható megjelenése: 2023.04.18.
2023. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És a mai naptól előrendelhető! :) Én már reggel le is csaptam rá. Az élfestés nagyon különleges lett. *-*
2023. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is megkaptam az emailt, hogy előrendelhető. :)

Viszont az élfestettről még nincs tervezet, ha jól láttam. Te hol láttad #8-as?

2023. márc. 13. 16:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Fészen a Vörös pöttyös oldalon osztották meg többek között, én a fent emlegetett Molyon láttam. :)


[link]


Remélem így meg tudod nyitni. :)

2023. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!