Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mihez kezdenétek több ezer...

Mihez kezdenétek több ezer ANGOL és NÉMET nyelvű bestsellerrel (örökség részeként kaptam, sok minden más mellett)?

Figyelt kérdés
Könyvet eldobni bűnnek érzem, ezres, sőt, összességében szerintem tízezres nagyságrend, mind angol és német nyelvű. Kis 3 szobás lakásban lakom, jelenleg egy 300 m2-es házban van mindez (a ház nem az örökségem része, ahhoz semmi közöm.) Az örökös mondta, hogy neki nem kell a könyv és a sokezernyi CD, kezdjek azokkal, amit csak akarok.

2023. márc. 26. 22:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"tehát neked annyi ismerősöd van, hogy egy részük is már rengeteg. Ne hazudozzál már."

:DD

2023. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#15/#20 Biztosan magányos vagy :( Keress barátot! Az feldobja a napod! :D


(#14)

2023. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
36%
#22 ez hogy jön ide, te is az a kategória vagy, akit a net "kispályás aljas savazós"-nak nevez? :D :D :D Miből következne, hogy magányos vagyok? Jaj, nem bírom a hülyéket.
2023. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Antikváriummal értelmetlen próbálkozni, egy fillért nem fognak érte adni
nov. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mi lett végül a könyvekkel meg lemezekkel?
nov. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!