Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Történeten írok és szeretném...

Történeten írok és szeretném egy kicsit népszerűsíteni, illetve építő kritikát kapni róla. Ha van pár perced és érdekel a téma fejtsd ki a véleményed. Linket illetve ismertetőt is csatolok. (?)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra kérnélek titeket, hogy kukkantsatok rá a történetemre, persze ha érdekel titeket. Mindig is foglalkoztatott az írás és most úgy döntöttem publikálom és a Wattpad oldalát választottam erre a célra. A történet egy Harry Potter, pontosabban Dramione Fanciction és ez az első alkotásom ebben a műfajban. Elég sokat írtam már, fejezetenként 2-5000 szóra számíthattok. Részletesen írok nem elsietve a történéseket illetve a helyesírás és tagolás is igényes. A fő koncepció, Draco életének a kibontása, mert engem személy szerint zavart, hogy semmit sem tudunk róla a felszínen kívül, miközben kifejezetten fontos szerepet tölt be a műben. Személyes preferenciáim volt a Hermione iránti érzéseket belevinni mert már kiskoromban is úgy éreztem, hogy vele sokkal jobban passzolna a karaktere. Tartalmaz 18+ - os jeleneteket, de a realitás talaján maradva nem gusztustalanul szájbarágósan. Építő kritikát szívesen fogadok, kérlek a trágár hozzászólásoktól kíméljetek. Linkelem nektek a történetet illetve a függeléket. Előre köszönöm a válaszaitokat!

(20y)


Link.:

[link]


Függelék.:


A nevem biztosan ismered... Lucius Malfoy az apám. A Mardekár hercege megnevezést is hallhattad, nos az is én volnék. Ha ezek után sem jöttél rá, üdvözöllek. Draco Malfoy vagyok. Régen még jelentett valamit a Roxfort tanulójának lenni, de ma már? Minden jött-mentet beengednek ide. Nos, Potterről és barátairól sokat lehet hallani...

De most képzeld itt az én történetem. Lehet megleplek, lehet csalódni fogsz bennem sőt az is elképzelhető, hogy megsajnálsz. Persze arra nincs szükségem szóval ne áltasd magad kotródj innen, ha csak ezért vagy itt. Minden esetre vedd megtiszteltetésnek, hogy ezt olvashatod.


-Betekintést nyerhetsz Draco Malfoy mindennapjaiba, érzéseibe és cselekedeteibe. Végigkövetheted a harcát, melyet leginkább saját magával vívott. Megértheted tetteit és túl tekinthetsz a maga köré felhúzott falon.


_FONTOS_

(Dramione Fanfiction kicsit másképp!)

(Filmek alapján írok, de nem időrendi sorrendben. Saját gondolatokat fűzök a történethez.)

( A cselekmény a negyedik filmtől kezdődik, az írás kinyitja a jelenetek előzményeit és következményeit is abból a szemszögből,

amit eddig homály fedett.)

(Hosszú fejezetek!)



2023. ápr. 11. 21:24
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

19.-nek

Nem hárítottam hanem tényleg így van. Hiába figyelek oda mindig kijavítja a helyesen beírt vesszőt, de már mindent javítottam. Mivel a történetem eleje nem a legjobb, így megértem, mire gondolsz, de a későbbiekben már kifejezetten odafigyeltem ezekre. Lassan belejövök, mert rengeteg segítséget és építő kritikát kaptam.

2023. ápr. 14. 15:26
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat olvasol, akkor hamar belejössz. Próbálkozz, és mindenképp fejleszd magad ott, ahol csak tudod.

Én más műfajban alkotok, ezért összehasonlíthatatlan a kettő, ez az én hangom. Neked is meg kell találnod a saját stílusod.

Itt hagyom, ha van pár perced rá: [link]

2023. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Értékelem a történetet, a stílusod, és a koncepció is nagyon tetszik, bár találtam egy nagyobb hibát.

Ugye, a leírás szerint Draco már 18 éves. Ebből következően, bőven túl vagyunk a harmadik rész eseményein. Akkor, hogy futhatott Ron patkánya a vonaton? Én úgy emlékszem, Peter helyére Pulipinty lépett.

Ezen kívül minden tetszik, folytatni fogom az olvasást!

ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!