Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit tegyek ha a nagy esőzések...

Mit tegyek ha a nagy esőzések miatt szétázott a teljes táskám amiben található volt egy könyvtári könyv is? Eddig mindig sikerült megóvni az esőzésekben is de most a vízlepergető nem volt nálam mikor elkapott az eső

Figyelt kérdés
Nagyon sokat kell érte fizetni? Nem lehet egyszerűen beszerezni a könyvet. Az is gond hogy valamiért foltos lett, mintha kávéval öntötték volna le, de jómagam és a környezetemben élők nem kávéznak. Nem akarom hogy nagyon megorroljanak rám a könyvtárban

2023. ápr. 18. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak ezért megorrolni rád, mással is megesik.

Nálunk a könyv pótlását szokták kérni. Milyen könyv amúgy? Ha nagyon régi online antikváriumban megér egy próbát.

2023. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kék pancake válasza:
100%
Én egyszer elvesztettem egy könyvtári könyvet. A buszon felejtettem. De megvettem egy antikváriumban pár száz forintért, bevittem a könyvtárba, elmeséltem a történetet és elfogadták helyette.
2023. ápr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ki kell fizetni a beszerzési árát, vagy pótolni kell. Ezzel a két lehetőséggel találkoztam eddig.


Amúgy nyugi, nem fognak megorrolni rád egy egyszeri eset miatt. Balesetek megesnek és ezt a könyvtárban is tudják.

Ha nem válik rendszeressé, és kifizeted/pótlod a könyvet, nem lesz baj.

2023. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!