Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta már Leiner...

Valaki olvasta már Leiner Laura új könyvét? (40 nyári nap a címe)

Figyelt kérdés
Tartalmát letudjátok írni?

2023. ápr. 21. 13:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%
nem erről szól köze sincs hozzá. állatkerti téma
2023. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%
Ki az aki ezt kitalálta?:DD Nehogy elhiggye bárki is. Semmi köze ennek a témának a könyv történetéhez.
2023. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
84%
nem, de nagyon érdekelne. Szerelmeskönyv?
2023. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
88%
Én most olvasom!! Nekem tetszik, bár nem túl érdekes a sztori, mivel annyi az egész, hogy a főszereplő, Zoé 40 napig perecet árul egy állatparkban. Ehhez képest Laura nagyon jól megírta a könyvet!! Igen, szerelmes történet, viszont teljesen más, mint az előző könyvei pl mint az SzJg, mert ott ugye úgy van, hogy Reni abban a pillanatban, ahogy meglátja Cortezt, szerelmes lesz belé. Ehhez képest Zoé, amikor megismerkedik Szakóval, még nem tetszik neki a fiú, sőt, van egy kiszemeltje. Először csak integetnek egymásnak, aztán kezdenek el beszélgetni. Szóval nekem ez nagyon tetszik, hogy fel van építve a kapcsolatuk és nem azonnal rózsaszín köd és nyáladzás a fiú után. Most járok kicsivel a könyv fele után, eddig nagyon tetszik, várom, hogy Szakó és Zoé mikor jönnek össze:) Na de a lényeg, Laura ismét csodálatosat alkotott, CSAK AJÁNLANI TUDOM!:))
2023. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
82%
Én olvastam mert szülinapomra megkaptam és semmi háború nincs benne,igazából artóp szól hogy egy 19 éves lány elmegy dolgozni egy állatparkba és az ő mindennapjait írja le (Másg nemm írok meet spoilerveszély🙂)
2023. máj. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
76%
Bocsi 15-ös vagyok javítom az utolsó mondatot:mást nem írok mert spoilerveszély
2023. máj. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
71%
Melyik idióta találta ezt ki édes istenem nem egyáltalán nem erről szól mindjárt sírni fogok te jó ég SPOILER: a könyv arról szól hogy egy Zoé nevű lány 40 napot egy állatparkban fog dolgozni egy perecáruskén és ott meg ismer egy fiút akit úgy hívnak Szakó stb stb de egyáltalán nem mennek Ukrajnában vagy hova te jó ég nincs ebben semmi háború😭😀 És ezt vannak akik elhiszik, mármint ezt a háborúst😭
2023. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
83%
4-es és 5-ös válaszoló légyszi írja meg egyikőtök igazából ezt a sztorit. Nekem tetszett amit írtatok 😅 be is lelkesedtem hogy Leiner Laura valami újat alkotott 😂
2023. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
79%
Én voltam az, aki kitalálta a baromságot :D Gondoltam már akkor, hogy megírom wattpadra, de suli stb miatt sajnos nem volt időm (most sincs), bár még nem mondtam le róla :D
2023. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%

Egyébként én eskü szívesen olvasnám:D

Remélem megírod!

2023. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!