Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyi volt a leghosszabb...

Mennyi volt a leghosszabb idő, amíg egy online előjegyzett könyv beérkezésére vártatok? antikvarium.hu, regikonyvek.hu, bookline, stb.

Figyelt kérdés

2023. júl. 22. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
4-et jegyzetem elő a bookline-on még évekkel ezelőtt, abból 1 érkezett be - de sokszoros áron, mint ami szóba jöhetett volna.
2023. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 2 éve jegyeztem elő Bookline-on és nem rég kaptam emailt,hogy rendelhető az a könyv amit előjegyeztem,de olyan drága,hogy nem veszem meg.
2023. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Épp a napokban dobott be egy 2021-es előjegyzést, de már rég megvan máshonnan.
2023. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok előjegyzett könyvem van, valamelyikre egészen hamar érkezett kapás, valamelyikre évek alatt, de van sok olyan is amire vagy 10 éve várok. Nyilván sokan előjegyeztek rá már előttem is. Jobban jársz ha az apróhirdetési oldalakat figyeled sűrűn ott hamarabb meg tudod venni.
jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!