Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Véleményeznétek az egyik...

Véleményeznétek az egyik wattpados könyvem? Nem elkészült mű, egyelőre csak néhány fejezet van fent.

Figyelt kérdés

Nem mostanában kezdtem el írni ezt a történetet, de még csak hat fejezet van fent belőle. A témája eléggé megosztó. Egy romantikus lmbtq könyvről van szó, azon belül nő-nő felállás. Kérlek, ha ez a téma nem érdekel téged vagy ellenérzetet vált ki belőled, ne írj a kérdésem alá.


Kifejezetten olyan személyeket keresek, akik szívesen olvasnának egy ilyen történetet és véleményeznének is. Sajnos, mostanában már nem igazán kapok véleményt a wattpadon, pedig régebben sok pozitív visszajelzés érkezett a műveimre. Ne értsetek félre, nem azt akarom ezzel mondani, hogy olyan véleményt várok, amelyben körberajongják a könyvem. Építő jellegű kritikákat szeretnék, amelyeknek a segítségével tudok fejlődni az írásban és javítani a hibáimon. Úgy érzem, annak ellenére, hogy évek óta írok, még mindig nem megy elé jól. Például, rosszul adagolom az információt, néhol felületesen, néhol túl részletesen. Érdekel, hogyan tehetném izgalmasabbá a leíró részeket, egy kívülálló pedig jobban meg tudja állapítani, hogy mik a hiányosságaim és a hibáim.


Ha kapnék kritikát a fejezeteim után, már csak annak is örülnék.



2023. ápr. 25. 19:29
1 2
 1/15 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%

Hallod ha nem olvassuk el milyen kritikát akarsz?


Linket.

2023. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elnézést, azt kifelejtettem, hogy privátban küldöm a linket.
2023. ápr. 25. 20:03
 3/15 anonim válasza:
Küldd
2023. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok rá, küldd el légyszi
2023. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha kritika kell akkor tedd ki a linket és kész. Nehogy már kérlelni kelljen, mintha nekünk lenne megtiszteltetés, hogy elolvashatjuk.
2023. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló, engedd meg, hogy én döntsem el, hogy mit osztok meg nyilvánosan a saját kérdésem alatt. Ha nem szeretnéd elolvasni, ne kommentelj. Ilyen egyszerű.
2023. ápr. 25. 22:47
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
Ne itt reklámozd a cuccod! Ez az oldal nem erre van! Ez kérés az olvasók felé, nem kérdés!
2023. ápr. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem küldöd? Én még mindig nem kaptam meg... (4-es)
2023. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

7esnek:


Jaj,mekkora szemét egy kezdő író, aki véleményt szeretne kérni a munkájára, mert sehol máshol nem kapja meg. Máglyára vele!


(És mielőtt jönne, a Facebookos bétás csoportból jó, ha egy ember visszaír véleményt, és az is max az első 2 fejezetig jut, nem tovább 🙄)

2023. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk nem kéne elvárnia hogy pitizzenek a linkért ha véleményt akar. Általában szívesen olvasom a kezdő írók műveit. és igyekszem értetően le írni mi tetszik, mi nem tetszik a művükben, de allergiás vagyok rá ha kunyeráltat. Rakja be a linket, és kész. Mert a franc fog kuncsorogni.
2023. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!