Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a címe ennek a Wattpad...

Mi a címe ennek a Wattpad storynak?

Figyelt kérdés

Egy tanár-diák kapcsolatról van benne szó, de olyan tenyleg jól megírt. Arra nem emlékszem hogy jöttek össze, de a lány elment egy buliba, és az egyik osztálytársa nagyon nagyon nyomult rá, és a tanár feketébe öltözve behúzott a srácnak, vagy valami ilyesmi. Meg a lánynak a legjobb barátnője titokban összejött a lány öccsével akit nagyon nagyon talán Jacknek hívnak.

És volt valamilyen iskolás buli, és az a tanár volt a felügyelő tanár, és a bulira ugye került be pia, és a tanár leakarta állítani a bulit de a lány beszólt neki annyira részeg volt, és a tanar meg a lány barátnője átvittek a tanához aludni hogy az anyjának ne kelljen így látnia ot.

Ez egy kūrva konkrét és érthető leírás volt. Tudom.



jan. 1. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt a toposzt elég sokan megírták, szóval nem lesz egyszerû megtalálni.


Az appban ha a historyban nincs ott, nem lehet, hogy törölve lett?

jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat nekem akkor is kiadja ott, és legalább a címet látom, de ha meg bele akarok menni azt nem engedi.
jan. 1. 23:47
 3/7 A kérdező kommentje:
A lányt talán Alishanak hívják!!!!
jan. 2. 14:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hat nekem akkor is kiadja ott, és legalább a címet látom, de ha meg bele akarok menni azt nem engedi."



Akkor nem nem találod, hanem nem tudod megnyitni, nert törölve lett.

jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is tudom, de a könyv amit keresek azt sehol nem találom, és ezt amit irtam ezt arra értettem h amikor törölnek onnan egy könyvet akkor ez van.
jan. 3. 00:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

TALÁN ez segíthet...

Ha neked a linkjét beadja a böngésző, "csak" nem tudja megjeleníteni, akkor a linket másold ki, és illeszd be ide:

[link]

És ha szerencséd van, akkor archiválva lett, és itt megnézheted.

jan. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Esetleg ez? Nagyon hasonló.


[link]

jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!