Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok urban fantasyket?

Ajánlanátok urban fantasyket?

Figyelt kérdés

A Harry Pottert nagyon szeretem, de most olyanokat mondjatok légyszi, amik nem ennek a mintájára készültek, vagy ha igen, akkor is kiemelkedően jók.

A Percy Jacksonnal elvagyok, a legutóbbi újraolvasásra már nem annyira tetszett. Kissé gyerekes az én ízlésemnek, de összességében azt kedvelem.

A Luxen, Twilight, Végzet ereklyéi és a többi hasonló romantikus young adult történeteket annyira nem szeretem. Nem gond ha van benne romantika, az se ha young adult, de ezeknél az a tapasztalatom, hogy nagyon egy kaptafára megy az összes.

Köszi



febr. 12. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Dresden Files sorozat, Perdido Street Station sorozat
febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Jim Butcher: Dresden-akták sorozat

Theodora Goss: Athéné klub sorozat

Bár szerintem minden idők legjobb urban fantasyja az Anne Rice Vámpírkrónikák sorozata.

febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
febr. 12. 21:18
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Leigh Bardugo: A kilencedik ház nekem nagyon tetszett
febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Ajánlanám nagy kedvencemet Vic James: Dark Gifts trilogy
febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Londoni rémtörténetek.
febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi !
febr. 13. 07:06
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Helen Silence - Enigma és a foyltatása az Ezüsthíd
febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A Dresden tényleg jó.

Én angolul szoktam olvasni, szóval nem tudom, hogy melyik van magyarul, de leírok pár jót.

James J Butcher (a Dresden-aktás Jim Butcher fia :D) - The Unorthodox Chronicles

Larry Correia - Monster Hunter International

Benedict Jacka - Alex Verus (most kezdett neki egy új sorozatnak, abból még csak 1 van, de nekem nagyon tetszett)

C. K. McDonnell - Stranger Times

Fonda Lee - The Greenbone Saga

Sergei Lunkyanenko - The Night Watch

Rachel Aaron - Heartstrikers

febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Virág Emíliától a Hétvilág-trilógiát én nagyon szerettem (asszem a facebook oldalán volt valamikor egy interaktív sztori, ami ugyan az a stílus, mint a könyvei, szóval az alapján meg tudod mondani, hogy bejönnek-e majd neked a könyvek vagy sem)

Vagyim Panovtól A prófécia se rossz

Neil Gaimantől az Amerikai istenek is szerintem urban fantasy, nekem kicsit olyan volt, mintha egy "felnőtt" Percy Jackson-t olvasnék, szóval valószínűleg neked bejönne

febr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!