Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasnátok ilyen regényt?

Olvasnátok ilyen regényt?

Figyelt kérdés
Rendőrös, leszbikus, ellenségből szerelmesek. Tervezek írni egy ilyen könyvet, de nem tudom, van-e olyan, akit érdekel. Csak azt szeretném tudni, hogy mennyire mennek most az ilyesmi történetek. Wattpadon fogom írni, ha elkezdem. Köszi annak, aki visszajelez. <3

márc. 10. 15:13
A kérdező szavazást indított:
Olvasnám, de nincs ilyenre kereset
Olvasnám, van ilyenre kereset
Nem olvasnám, nincs ilyenre kereset
Nem olvasnám, de van ilyenre kereset
36 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól meg van írva.



A queer közösség történelmében nem foglal túl kellemes helyet a rendőrség, razziák, megszégyenítés, szándékos inkompetencia amikor valakit gyűlölet-bűncselekmény ért...

Az emberek nagy része bizalmatlan velük szemben.

márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem jöhet, bírom a kemény, vagány, izmos csajokat
márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Wattpadon szerintem nagy sikere lesz
márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig két ilyennel találkoztam, egyik se tetszett.
márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az a wattpad.

Amúgy Engem érdekelne, főleg jól megírt szerelmi szállal, szimpatikus karakterekkel és erotikus jelenetekkel együtt.

márc. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor ha szépen írsz, jo a tortent es a szereplők is erdekesek, nem az a sablon szar. Egy fejezet megfelelne legalabb 2 oldal a4-es lapnak es legalabb a tortenet felet mar meg lenne irva volna.

Mert ott sajnos csak tobzodnak a fél sztorik, de a vegere mindig kifulladnak a lelkes írok, meg ha jo a sztory is.

márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Alapjáraton minden jó sztori lehet, ha nem esik túlzásokba az író. A kevesebb néha több. Alapból, ha valakik nagyon utálják egymást egy történet elején

1. rá lehet jönni, hogy valószínleg nagyon jóban lesznek a sztori végére így nem is lesz nagy meglepetés, ha tényleg ez lesz a végkimenetele.

2. az ellenséges kapcsolatok bemutatásánál könnyű túlzásokba esni.

Ahogy minden negatívnál.

Néhányszor az író beleesik abba a hibába, hogy olyan túlzásokat visz bele a művébe, ami hihetetlen vagy felesleges. Például annyira nyomorúságos életűnek akarják bemutatni a gyereket, hogy az apja nem törődik vele, a mostohaanyja direkt gonoszkodik vele, a testvérét jobban kényezteti, a gyerek a testvére levetett ruháiban jár, alig eszik, verik, ez már kicsit sok. Értem, hogy a gyereknek rossz élete van, de nem kell ennyire kényszeresen feltüntetni, főleg, hogy el se hiszem, hogy ez a gyerek rég nem egy nevelőotthonban van... Elég, ha egy elemet kiválasztanak és azon vezetik végig a történetét.


A másik, hogy ki a célközönség? Már amennyire tudom, de lehet tévedek, az ifjúsági irodalomban a homoszexualítást nem lehet feltüntetni. Ha huszonévesenek szánod,akkor oké, ha fiatalabbaknak, akkor azért nézz utána, hogy ilyenről írhatsz-e.


Végül pedig azon is el kell gondolkozni, hogy mit szeretnél adni az olvasóknak azzal, amit írsz. Alegtöbbször nem azért ajánlasz egy könyvet valakinek, mert szól valamiről, hanem, mert valamit adott neked az író azzal, hogy megsztotta veled ezt a történetet. Ne csak arra oncentrálj, hogy az ellenségek leszbusok lesznek hanem, hogy adj valamit a történeteddel.

márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!