Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a könyv címe? A borítóján...

Mi a könyv címe? A borítóján egy macskaszeme van, sárga színű lehetett.

Figyelt kérdés

Még általános iskolás koromban olvastam egy könyvet, az iskolai könyvtárban volt.

Úgy emlékszem a borítón egy macska szeme volt, de szerintem csak egy szem, sárga szín rémlik.

A történetben egy lány macskává tudott válni. És rejtélyes, izgalmas könyv volt, de nem emlékszem többre és a címére sem.

Nagyon gyakran eszembe jut és nem hagy nyugodni.

Már azon gondolkozom, hogy visszamegyek az általános iskolámba, hátha még megvan az a könyv, de már több mint 10 éve volt..

Tudom, hogy akkor nagyon tetszett, remélem valaki felismeri 🥲



márc. 15. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem egészen az a sztori, de ez jutott eszembe, hátha. Ha mégsem akkor is elolvashatod, jó kis könyv, film is van belőle :)


[link]

márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es köszönöm, az ajánlást felkerül a listára :)


2-es Örökké hálás leszek, ez az a könyv! Nem gondoltam, hogy valaha megtalálom, de nem hagyott nyugodni a gondolat, szóval nagyon örülök! :)

márc. 19. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!