Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A wattpadra ti miket szoktatot...

HunLo kérdése:

A wattpadra ti miket szoktatott írni illetve olvasni?

Figyelt kérdés

márc. 16. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Írni most rövid novellákat írok, olvasni pedig főleg horror történeteket, de ritka a jó.
márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Írni semmit(nem merem közzétenni)

Olvasni horror és maffias sztorikat.

márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A Wattpadon semmit. Máshol olvasok és máshova töltök fel.
márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Írni verseket teszek föl, és most írok oda egy kéziratot, ami nincs kész, tehát feltéve se, de fent lesz majd. Az egy fantasy történet.

Olvasni pedig néha elkalandozok, és kevés olvasottságú írókét olvasom, hátha találok kincset. Hát...az esetek 1%-ban találok csak. Viszont amit állandóan olvasok, mert frissítik is, az egy vicces élethelyzetek könyv, ami valós események alapján íródik, egy romantikus könyv, ami tele van megrázó részekkel, és egy fanfictiont, amit nagyon jól ír az író, mivel azon kívül egy fanfictiont se bírtam végig olvasni.

márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Írást nem is merek kitenni (pedig van egy szinte kész történetem, alapértelmezett beállítások mellett 90-100 oldalnyi Wordben😅), mert a nekem címzett kritikára sem érzem magam késznek, és tartanék is attól, hogy valaki plagizálná. Főleg, mert azért van benne munka és idő jócskán.


Olvasni pedig elég sokfélét szoktam, bár csakis angolul: fantasy, utopia, vérfarkasos, AI, horror, volt pár maffiás is, egyetemi romantikusabb történetek, és visszatérő kedvencek még a hokisak is.

márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5-es

Plagizálás ellen lehet úgy védekezni ,hogy az eredeti történetről csinálsz egy wattpados rövidített,gyengébb minőségű verziót az eredetit meg feltőltöd drive-ra(felhőbe).

márc. 17. 13:24
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, köszönöm a tipped! :) kicsit most el is gondolkodtam ezen...
márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Plagizálni semmilyen oldalon nem lehet, szóval ha valaki lemásolja, azonnal jelentheted az oldalnak, hogy ez a te munkád, és bizonyítéknak csak a korábbi feltöltési idővel rendelkező sztoridat kell linkelni.
márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egy romantikus-erotikus tortenetet irtam (totalisan nev nelkul), nem is fejeztem meg be teljesen.

Olvasni mindenfelet, altalaban a nem felkapott tortenetek kozott keresgelek amin 20-30 megtekintes a max. Nagyon sok jo van kozottuk.

márc. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
nem értem h miért nem mernek sokan írni. hiszen unpublisként is lehet írni, azaz nem kell közzé tenni. én közzé tettem és már két éve se nézte meg senki amit írtam.
ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!