Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mik a legnépszerűbb írások a...

Mik a legnépszerűbb írások a wattpadon?

Figyelt kérdés
A legjobb és a legnépszerűbb wattpad írások érdekelnének. Nekem tetszett egypár és ajánlanám egy tehetség fejlesztőnek. Olyan online könyvesboltot szeretnék elindítani, ahol ilyen kezdő, tehettséges, felfedezett írók munkáit könyvként megjelenítve eladhatnék.

ápr. 15. 09:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
a legnépszerűbb wattpad írások általában nem a legjobbak, sőt, sokszor a kettő üti egymást - elég annyit leírni, hogy Harry Styles daddy vagy Shawn Mendes a bátyám, rádobsz egy +18as címkét és az összes 12 éves kislány már olvassa is. Nagyon sok munka lenne a wattpados sztorik utómunkájával, hogy könyvként eladhatóak legyenek. Pl beszéljünk csak a történet ívéről - a legtöbbször nincsen előre megtervezve a sztori, fejezetenként töltik fel, ami így dramaturgiailag nem lenne kifejezetten élvezhető, ha mondjuk kötetként és nem fejezetenként olvasnád.
ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
+ a nagyobb olvasottság hoz még több olvasót. Én saját tapasztalatból is érzékelem, hogy a legrosszabb munkámon van a legtöbb olvasás, pedig azóta rengeteget fejlődtem, karakterek és sztoriépítés szempontjából is, az a sztori meg csak a sok komment miatt, meg mert valami benne volt a fülszövegben, nagyot megy, pedig tényleg kegyetlenül rossz. Ez nyilván kicsit fáj is alkotóként, hogy a sokkal jobb, igényesebb sztorijaim nem kapnak akkora figyelmet, de hát wattpadra nem feltétlenül azok járnak olvasni, akiknek az én történeteim szólnának.
ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Lényegtelen, hogy mi jó és mi rossz. A legnépszerűbbek, azok a legnépszerűbbek és kész. Úgyis az a lényeg, hogy mennyien vásárolnák meg. Hiszen a mennyiség és a pénz a lényeg. Ha valóban olvas valaki könyveket, láthatja azt, hogy pl. a Libri is minden szxcart kiad. Borzalmasakat, de mégis veszik, mint a cukrot. Az íróknak is az a fontos, hogy sokan vegyék a könyveit, hogy sok pénzt kapjanak érte.


A zenével is így van már. A legtrébb a legfelkapottabb. Mostanság a magas nyekergő hang a divat. Férfi énekesek nyivákolása olyan, mintha a töküket szorítva nyekeregnének. Gyűlölöm, hogy a rádióba is már csak ilyenek mennek, dehát a tömeg ezt szereti. Meg kell adni amit a tömeg kíván.

Erről nem szeretnék vitát nyitni.

Tisztában vagyok azzal, hogy a nézettség nem egyenlő a minőséggel. Üzletemberként pedig úgyis a mennyiség és a pénz érdekel.

ápr. 15. 11:24
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlölöd, persze. És akkor miért akarod te is ahhoz adni a neved, hogy tovább terjedjenek azok a szarok?
ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
csodás hozzáállás, gratulálok!
ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

nem értem, hogy mi nem világos???

Nem vagyok kisgyerek.

Az üzlet az üzlet.


A kérdésemre mikor is kapok választ?

ápr. 15. 11:40
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

á, szóval kisgyerek vagy, értem xdd

Miből gondolod, hogy ez fogyni fog? Akik wattpadon olvassák ezeket a sztorikat, nem gondolom, hogy pénzt költenének rá, ha ingyen elolvashatják wattpadon. A papíralapú könyvek meg iszonyú drágák, azoknak a kiadóknak is nehéz megállni a lábán, akik külföldi híres szerzők köteteit adják ki.

De hát sok sikert.


Mit vársz? Konkrét sztorikat? Hát nézz körbe wattpadon, mi ebben a nehéz? Ha üzletet akarsz nyitni, kell hozzá dolgozni... ne a gyakoritól várd már a munkát

ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Látszik, hogy 7 éves vagy -vagy ennyi az agyi szinted.


BIZOSAN semennyire se népszerű az írásod. De azért is tettem fel ide a kérdésemet, mert akik nem annyira népszerűek és a tehettség támogatómnak ha tettszik, akkor ugye kiadnánk az írásait.


Nagyon látszik, hogy nem vagy tisztában a könyvkiadásokkal kapcsolatosan.


Hát akkor részletezem.


1. Felvesszük a kapcsolat a wattpadon a népszerű alkotókkal.


1. Felvesszük a kapcsolatot a nem népszerűekkel, de vélhetően tehettségesekkel - a többit a tehettség kutatóm intézi, én csak a kiadást és az eladást.


2. Pdf-ben elmentettjük a wattpados írást - adunk egy programot az írónak és megcsinálhatja maga vagy kérünk írásbeli, közjegyző álltali meghatalmazast és én csinálom meg.


3. A nyomtatási könyv tervezeteket leadom az írónak. (A 4-es, A5-ös, kissebb, kemény vagy puha kötésű, színes vagy fekete fehér képekkel)


4. Kinyomtatom és könyv formájában megjelentetem. Hírdetem, online és bolti kiadás, eladás, író kifizetése és folyamatos könyv eladási árak, díjak és jogdíjak kiküldése.


Olyan nincs, hogy ne tudnám kinyomtatni. Ostobaság h azt írod, hogy nem bírják a könyvkiadók sem.


A Griff kiadó két évig bezárt, de már újra kiad és nyomtat. Ideiglenes bezárásának oka örökhagyói eljáras.

ápr. 15. 11:57
 9/32 A kérdező kommentje:

Ja, hogy nem kell, hogy felfedezzenek???

Értem.

Minden közösségi portálon igyekszik a tehettség kutató és én is csak segíteni akartam neki és a tehettségeseknek.


Jó, akkor egyenesen a wattpadon ráírok mindenkire akiket úgy gondolok, hogy tehettségesek vagy szcrokat írnak, de már agyilag nem 7 évesek.

ápr. 15. 12:00
 10/32 A kérdező kommentje:
Amúgy a wattpadról töröltetnénk az írásokat. Pdf-ben és könyvben meglenne.
ápr. 15. 12:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!