Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mik a legnépszerűbb írások a...

Mik a legnépszerűbb írások a wattpadon?

Figyelt kérdés
A legjobb és a legnépszerűbb wattpad írások érdekelnének. Nekem tetszett egypár és ajánlanám egy tehetség fejlesztőnek. Olyan online könyvesboltot szeretnék elindítani, ahol ilyen kezdő, tehettséges, felfedezett írók munkáit könyvként megjelenítve eladhatnék.

ápr. 15. 09:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

A tehetséget egyt-vel írják, azért ezt nem árt tudni, ha könyvszakmába akarsz kezdeni:))

Még csak értelmesen se tudsz fogalmazni, a helyesírásodról ne is beszéljünk.

Hány éves vagy? Kíváncsi lennék, tényleg.

Relatív, mi számít népszerűnek wattpadon, és ami ott népszerű, egyáltalán nem biztos, hogy nyomtatott könyvként is megállja a helyét. Nyilván nem lehetetlen, de nagyon sok munka kell hozzá.

De akkor miért nem kérdezel körbe wattpadon, hogy kit érdekel a sztori?:) Ha már az a platform érdekel.

Nem vagy 100%-osan tisztában a könyvkiadás részleteivel, mivel nem ott dolgozom, de azért egy-két dolgot tudok. Például:

Nem csak annyiból áll a könyvkiadás, hogy kinyomtatod a pdf-ből:) Szerkesztés, korrektúra, tördelés, rengeteg utómunka van egy szöveg kiadásával. Már csak a papír is iszonyú drága, a kötésről meg ne is beszéljünk. (Emellett pedig azért nem árt, mint mondtam, szerkesztővel is átnézni a szöveget, amiért szintén fizetni kell.)

Te fizetnéd az összes költséget? Vagy ez magánkiadásban működne?

Azt mondom, hogy nehéz. Nagyon sok költséggel jár a könyvkiadás, emiatt kaszálnak el pl sokan sorozatokat.

Nem ismerem a Griff kiadót, mikori? Ami a múltszázadban működött?

Nagyon kíváncsi vagyok, mi fog még kijönni ebből a sztoriból, úgyhogy légyszi írd majd meg a fejleményeket!:)

ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szeretném, ha egy rendes kiadó adná ki az írásomat, de 18 évesen fiatalnak tartom magam hozzá, majd pár év múlva.

A TEHETSÉGKUTATÓ? Miről beszélsz, te jó ég?

Biztos nagyon megérős lenne:)

Nem tudom, mennyibe kerülnének ezek a könyvek, de hát annyira drágák, nem látom, hogy ez hatalmas tőke mellett miként fog működni.

ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Azt csak mellékesen írnám meg, hogyha önkéntesen jelentettnéd meg az írásodat, akkor fizetni kell előre 500 ezer forintot, aztán még százezreket, hogy kapj tervezeteket, még százezreket, hogy kinyontassák, 100 könyvet kiadnak neked h te magad próbáld hírdetni és eladni, majd még százezreket, hogy a kiadó hírdesse, eladja boltoknak, eladják maguk stb.

Meg sem kapnád azok eladási pénzét és a jogdíjért is neked kell előre fizetned 500 ezret. Csak ez után kapsz némi százalékot.


Míg ha felfedeznek vagy a kiadó keres rád:


Nem kell fizetned előre, nem kell nyomtatási tervezetet, nem kell a nyajadba szenvedned 100 könyvet h magad kiadd, nem kell a nyomtatásokért, hirdetésekért és eladasokért fizetned. Jogdíjat sem kell előre kifizetni -azaz jogdíj utáni közjegyzői szerződést.


Látszik, hogy semmit nem tudsz a kiadásokról.

ápr. 15. 12:10
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

ja, hogy nektek már van kiadótok?:) Muti a nevét, kíváncsi vagyok!

A többi kérdésemre továbbra sem válaszoltál. Például, hogy hány éves vagy. Ez nagyon érdekelne.

ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

nemsokára megyek dolgozni. sietek, sietve írok.


Na, mindegy. A tehettségtelenek, népszerűtlenek és tudás hianyúak mindig csak negatívan támadnak mindenkit.

ápr. 15. 12:13
 16/32 A kérdező kommentje:

Nem azért vagyok itt, hogy magamat hírdessem. Én csak egy egyszerű kérdést tettem fel, amire nem kapok normális választ, akkor nem nézek rá.

Akkor nem segítek senkinek sem, mert itt csak gyűlölközők vannak.

ápr. 15. 12:15
 17/32 anonim ***** válasza:

egy ember vagyok, aki csak kíváncsi. De ezek szerint nem tudsz válaszolni, ahogy helyesen írni sem.

Ha esetleg szerkesztő vagy korrektor kellene a kiadódhoz, szívesen jelentkezek munkákra, főleg wattpados történetek mellett szükséges lesz;)

ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Pontosabban a gyűlölközők akadályozzák mások lehetőségeit.


Ez is oly annyira negatív, mint az, hogy szerintetek rossz dolog a népszerű, de pocsék írások kiadása.

ápr. 15. 12:17
 19/32 A kérdező kommentje:

Sajnállak, ha nem tudsz figyelni. Én csak az üzleti részét csinálnám.

2.-orra is, én nem azért vagyok itt, hogy híreszteljem magamat.


Csak a kérdésemre akarom a választ.


Figyelj jobban, mert nem munkatársakat keresek. Megvagyunk.


Nézz fel újra a kérdésemet. Arra szeretnék választ kapni. Ha nem tudsz normális választ adni, akkor kérlek ne fárassz tobább.

ápr. 15. 12:20
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlölködők, olyannyira- következőnek hátha sikerül leírni. Bár hasznos lenne neked is elkezdeni rendes könyveket olvasni, hátha akkor megtanulsz összetett mondatokat leírni.

De tényleg rossz dolog. Miért lenne jó? Ha egyszer igénytelen. Nem fogja megvenni senki.

Mi a kiadótok neve? Te írsz? Mondjuk wattpadon?

ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!