Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Enyhe autistaként írhatok...

Enyhe autistaként írhatok ilyen könyvet?

Figyelt kérdés
Zeus a kishableány bálba készül, aki magára ölti gúnyáját. Felkészülte után megvárja a holdtöltét, míg megjelenik Nemo (bohóchal) és rálicitál Zeus kosztümére. Nem történik meg az adásvétel, dulakodni kezdenek, de Nemo elterül. A patológián,Tarzan a Gorilla a boncmester, aki egy ordas nagy hazudozó. Ráhárítja Zeus-ra a felelősséget, így egy vízalatti börtönbe kerül. A rangidős tiszt bevezeti Zeus-t a cellájába 17 zárkatag mellé. Az ablakból kipillantva üveghegyekre fókuszál. Stb.stb.

máj. 24. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fanfic-nek vagy magadnak bármit írhatsz.

Ha ki is akarod adatni, vigyázz a szerzői jogokra (erős Disney beütést érzek).

Az autizmus meg nem tudom, hogy jön ide. Maximum nem lesz jó a könyv, mert nem tudod mire hogy reagálnának egyes szereplők, de ennyi.

máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
69%

Ugyan már boldog, boldogtalan könyvet ír manapság.

Miért pont te nem irhatnâl?

Szóval igen.

Gondolom te magad is kiadathatod.

Szóval hajrá.

Egyébként az autizmusról annyit ,hogy már minden gyerekre próbàljàk ezt ràhúzni ha nem a tankönyv szerint fejlődik időben, mennyiségben, minőségben

máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy írhatsz. De a Zeus névről mindenki Zeuszra, a görög villámistenségre fog asszociálni, aki férfi. Jobb lenne egy másik név a kis hableánynak.
máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Arra gondolsz, hogy nem okoz-e szerzői jogi problémát, követeléseket, ha pl Némó nevű bohóchal már van? Szerintem igen.
máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
*Mármint szerintem okozhat gondot.
máj. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!