Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet tudtok ajánlani...

Milyen könyvet tudtok ajánlani nekem én imádom a fantasyt de minden ilyen híresebb könyvet olvastam már:alkonyat gyűrűkura eragon és a vámpíros könyveketis szeretem de olvastam máraz örökéjt a csontvárost az éjszaka házát meg az ehez hasonlókat? 14/L

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 09:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, én is ilyen beállítottságú vagyok, és a Vámpírakadémia nagyon jó! (Kedvenc könyveim :) )
2011. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Harry Potter
2011. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Harry Potter, Narnia krónikái mindenképp :D
2011. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
a HP-t a narniát és a vámpirakadémiát is olvastam de azért kösz a tippeket :)
2011. jún. 21. 10:15
 15/18 anonim válasza:
Ez igaz h tini krimi de azért eléggé fantasy jellegű. nekem teccet :P Anthony Horowitz : az ötök ereje.. 5 része van de magyarul csak 2 jelent meg.
2011. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

jeannie frost cat és bones vámpírvadász sorozat...szerzációóós :D:D:D


De nem ilyen divatkönyv hogy a vámpírok leszoknak a vérről és őzikék után futkosnak...ez elég gázos...


Ez inkább izgalmas tele van akcióval kicsit romantika erotika némi humor... :)

Nagyon jó ajánlom mindenkinek :D Félúton a sírhoz az első kötet címe

2011. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
57%

Szia! Én is ajánlanék párat:


Rick Rordan: Percy jackson és az olimposziak c. sorozat

Jonathan Stroud: Bartimeaus sorozat

George R.R. Martin : A tűz és jég dala (ezt már ajánlották, de én ajánlom még egyszer, mert eddig mind a 4 magyarul megjelent része fantasztikus. Viszont ha nem bírod a véres/erőszakos jeleneteket, akk ezt inkább ne)

kristin Cashore: Graceling - a garabonc ill. Fire - Zsarát c. könyvei nálam hatalmas sikert arattak

Kai Meyer: A hullámok gyermekei

Angie Sage: Szeptimusz sorozat

Philip Pullman: Az úr sötét anyagai (filmben az 1. rész: Arany iránytű)

Meg Cabot: Misztikus szerelem


Nem mind 100% fantasy, de mind érdekes olvasmány!

2012. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sorry, hogy ilyen késôn írok, de én is könyv-fan vagyok, és a tippekbôl soha nem lehet kifogyni :) Nos, ha még nem olvastad, ajánlanám neked az olyan könyveket, amik tipikus tiniknek íródott fantasy könyvek, mégsem lehet letenni ôket egykönnyen. Ilyen például Alex Flinn- Beastly (A Szépség és a szörnyeteg modern, abszolút életszerû feldolgozása. Életszerû alatt nem azt értem, hogy nem fantasy, hanem azt, hogy a mai világ sötét- és egyben napos oldaláról ír. Ha nem akarod elolvasni, filmben is megnézheted, Alex Pettyfer a fôszereplô *-*)

Ott van még a Burok. Tudom, hogy a nyálgép Twilight írója a szerzô, de ne ítéld el, az elején egy kicsit én is ódzkodtam tôle, de ez a könyv fantasztikus. Ez a világ legjobb könyve, pedig hidd el, könyvfan létemre több száz könyvet tudhatok magam mögött! (Oké, az egy kicsit túlzás, hogy több százat, de akkor is sokat) Mondjuk annyi, hogy ez inkább amolyan science fiction- fantasy keverék, de biztos vagyok benne, hogy tetszeni fog :) Írnék én többrôl is, de így is kilóméteres regényt írtam neked o.O Bocsi...

2012. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!