Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leírtam egy tartalmat egy...

Leírtam egy tartalmat egy erotikus-romantikus könyvre vonatkozóan. Ti elolvasnátok egy ilyet?

Figyelt kérdés

Hellóó:) Ez alapján a tartalom alapján ti szívesen elolvasnátok, vagy inkább kihagynátok egy ilyen könyvet?


Whitney, a hírhedt prostituált húga, Maureen nagy bajba kerül, amikor személyesen is megismerkedik nővére "főnökével". Serena, a gazdag Carter família legfiatalabb hölgy tagja szárnya alá veszi a kislányt, elutasító és fennhéjazó édesanyja, és nőcsábász bátyja, Jordan fitymálása ellenére is. Az agresszív futtató a fiatal Maureent is meg akarja kaparintani, kinyomozza a lányhoz legközelebb álló emberek kilétét. Hamarosan Maureen, Jordan, és az idős édesanya Serena halálhírét olvashatják, valamint megcsonkított holtteste felett ejtenek könnyeket. A gyász ereje lavinaként zúdul rájuk, mígnem egy nap különös cetlik érkeznek a házba - Serena kézírásával. A tettes, s az ügy egyszerűen azonosíthatatlan - Jordan és Maureen a sötétben tapogatózva indulnak utukra, felfedni a háttérben munkálkodó erőket. Útjuk közben gyengéd szálak kezdik őket egymáshoz fűzni. De képes lesz-e Jordan félretenni előítéleteit egy hírhedt prostituált húga iránt?


Jajjaj, remélem, valaki elolvasta... :)


2011. aug. 5. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én igen:D Szerintem nem rossz,bár kicsit lehetne még izgalmasabb a tartalom:D de attól függetlenül még elolvasnám

Egyébként ezt ki írta?

2011. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég finnyás vagyok könyvek terén, de ezt simán, ha sok benne a szex. Van valamennyi belőle kész, akár egy fejezet is? Szívesen olvasnám.
2011. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sziasztok! köszi a válaszokat!:) háát az a helyzet, hogy ezt én szeretném megírni:D még nem kezdtem bele, csak kis részletek, meg cetlik vannak..:) hát igen, sok erotikus tartam lenne benne! meg hallgatok elsőre is, megpróbálom izgalmasabbá tenni:) ha elkészülnék valamennyivel belőle, szívesen írnék privátot nektek:)
2011. aug. 6. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:
az jó lenne:) egyébként én is írok könyvet:) Sok sikert hozzá:)
2011. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, és viszont!:) milyen témában?:)
2011. aug. 7. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
húú ezt nagyon olvasná m :D
2011. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!