Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna gimi 5-Olvastad?...

Szent Johanna gimi 5-Olvastad? Hogy tetszett?

Figyelt kérdés

Sziasztok. :)

Szent Johanna gimi a kedvenc könyvsorozatom,eddig az összes részt végig izgultam,de az 5.-et sajnos csak jövő héten kapom meg.Addig is irnátok róla véleményeket,hogy legalább azt olvashassam?

Tetszett?Olyan jó volt,mint az eddigiek?Melyik a kedvenc részetek?


Köszönöm szépen előre is. :)


2011. szept. 3. 12:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az biztos,mert az úgy nem lenne érdekes,hogyha minden jól alakulna közöttük.És még van hátra 3rész,úgyhogy valami szakitás/veszekedés még tuti lesz.
2011. szept. 24. 20:17
 12/13 anonim válasza:

Szept.23-i belekérdező vagyok:)

Hát én Reni vagyok.... Teljesen magamra ismerek benne, a tépelődéseivel, a határozatlanságával, meg minden dolgával kapcsolatban. Amúgy kedvelem még Kingát, mert ő meg nem olyan, mint én.Virágot imádom, bár a való életben idegesítő egy ennyire tudatlan ember, de a kedvessége, a hű barátsága, barátnősége "oan ari".

A fiúk közül hát persze, h Cortez az, akiért minden lány odavan..... Pedig szerintem ő egy bizonytalan ember, tele kétségekkel, elég lassan dönt pl. a Renivel kapcsolatos érzéseiben... De úgy jó fej, ahogy van. Ricsi és Zsoltit bírom.Arnoldot nem kedvelem, túlságosan okostojás és koravén.

Kedvencem még Kardos, a magyartanár.

És hogy mi lesz még a köv. részekben? Még 3 rész hátravan, szerintem elképzelhetelen, h addig csak dúl a love, semmi összeveszés, félreértés, bizonytalankodás, bizti összevesznek, de a végére kibékülnek, mert ennek így kell lennie.

Kedves Kérdező, hogy tetszett az 5. rész?

2011. okt. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Senki nem akar erre a kérdésre írni?

Vélemények, kedvenc részek, szereplők?

2011. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!