Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a jobb egy könyvben?...

Melyik a jobb egy könyvben? Melyik tetszene Nektek jobban, mit olvasnátok szívesebben..

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!

Melyik tetszene Nektek jobban, mit olvasnátok szívesebb,

ha egy könyv főhőse (legyen az bármilyen könyv, feltételezve, hogy az alaptörténet jó, a nyelvezet, a megfogalmazások jók), szóval a főhős E/1 Én, Én szemszögemből átélt, átérzett események vannak leírva, vagy pedig a történet ugyanúgy valós és Én éltem meg, de a főhős "Valaki" (ez a neve), és az írásban "Valaki" érzésein, gondolatain keresztül mutatja be a történetet???


2009. ápr. 24. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
En szemely szerint jobban szeretem az E/3 tipusu elbeszelest.
2009. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Jobban bele tudom élni magam a történetbe, ha nem E/1-ben zajlik a cselekmény, mert akkor ugye már valaki más a főszereplő, én a hallgató (=olvasó) lehetek csak.
2009. ápr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
attól függ...egy szép szerelmes történetnél, ahol beleélheted magad a helyzetbe (pl. az Alkonyat elég xar lenne E/3-ba). de egy thrillernél, vagy ilyesmiknél nem túl szerencsés. engem nagyon zavart pl. A balek-ban az E/1-es elbeszélés :)
2009. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az elkövetkezőkben, ha még érkeznek szíves válaszok, akkor kérem a kérdésem, és annak egyes elmeit jobban megközelítve történjen! Mert így kevés hasznát veszem!

(E/1 (Én) vagy E/3 ( Valaki){nagy V-vel, ami egy név}

2009. ápr. 25. 23:25
 5/5 anonim ***** válasza:
minden megoldás jobb mint az E/1 személy.
2009. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!