Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik volt a legrosszabb...

Melyik volt a legrosszabb könyv, amit valaha olvastál?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 18:42
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim válasza:
89%
Háború és béke.
2012. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
88%
Gendzsi szerelmei
2012. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
87%

Totál szívás! - borzalmas :/// Eleve utálom a vámpíros könyveket, de ez.... pfff :/ a bátyám vette meg nekem születésnapomra, pedig neki jó az ízlése könyvek terén...

a másik a Garabonc.... no comment

2012. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
88%

A kőszívű ember fiai. Az valami szörnyű. Aztán a Garabonc meg a Fényemberek. Boa, fúj, ne kínozzatok!

Még Christopher Moore: A leghülyébb angyal.

2012. jan. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim válasza:
77%
nekem a legszarabb amitõl már a falat kapartam a csillagok világa volt... jojózott a szemem a kétszázadik oldal után... fárasztó. eleinte cuki meg sok érdekesség van benne csak a körítës gyenge... és iszonyat gyerekes... A másik egy Stephen King regény... Borzalmak városa._azt hiszem ez a címe. 1/4 részét elolvastam hâtha lesz valami de á,nem ... mint a rétes.. vittem is vissza a könyvtárba.
2012. febr. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
90%

Elkezdtem olvasni Szurovecz Kittitől a Gyémántfiút. Nem azért, mert divat, nem is tudtam, hogy az, csak megvolt nekem e-bookban. Hát az valami rémes! Szörnyű! Még nagyon a történet sem áll össze, tiszta szappanopera, ömlengés az egész, a párbeszédek viszik a cselekményt. Van cselekmény?


A Garabonc engem is kiütött, pedig alapjáraton szeretem a fantasy. Illetve a jó fantasyt. Aztán kölcsönkaptam Aprilynne Pike Szárnyak című könyvét. Tényleg tetszett volna, mert nagyon érdekes lényeket ír le. De az isten szerelmére! Miért tündérek? Miért nem lehetett volna valami más nevet kitalálni nekik? És még egy ilyen üresfejű szereplőt, mint a főhősnő!


Most jól lehúztam a Vöröspöttyösöket, de ez van. Ezek nem jöttek be, mást meg még nem olvastam ezekből a kiadványokból. Csak a Rómeó és Júliát, de az tetszett.


Aztán ott volt a Kőszívű ember fiai. Szörnyű szenvedés volt, és nem is emlékszem már, miről szólt. Jókainak vannak ezerszer jobb könyvei, de nem, kínozni kell az ifjúságot, jól utálják meg a könyvnek már a látványát is! (Volt osztálytársaim jó része.)


Talán még egy van, Brena Yvanoff: Az elcserélt. Azt tíz oldal után a sarokba vágtam, és mentem vissza A Lőcsei fehér asszonyt olvasni, mert az sokkal jobb.


Látom, nem azonos az ízlésünk, mert A láthatatlan embert, az Egri csillagokat meg a Narniát is nagyon szerettem olvasni.

2012. febr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
89%
A kőszívű ember fiai.Látom ebben páran egyetértünk :D
2012. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
56%

Gárdonyi Géza: Egri csillagok

Gárdonyi Géza: Láthatatlan ember

Elegem volt abból, hogy harmincnyolc oldalon keresztül részletezi a törökök felvonulását vagy a táltosokat...

Amúgy ezekkel a könyvekkel teljesen elidegenedtem Gárdonyitól, de az Ábel és Eszter című könyve egész jó könyvre sikeredett. Egyszerű, limonádé olvasmány, de nem baj egész jó.

2012. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
89%

Nekem bejön az Egri csillagok, sok fantasy regényben is oldalakon keresztül harcolnak, engem nem zavar, pedig nőből lennék vagy mi.


De ha még rossz könyvet kéne írni, hát Finy Petra Azurrója az.

2012. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
62%
A kőszívű ember fiai
2012. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!