Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik volt a legrosszabb...

Melyik volt a legrosszabb könyv, amit valaha olvastál?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 18:42
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek azokkal akik a Kőszívű ember fiait írták :D
2012. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
79%

Nálam kettő egycsillagos van, ami kivágta a biztosítékot.


1. Mörk Leonóra: Az utolérhetetlen Mr. Yorke


Maga az írási stílus sem egy nagy durranás, de a könyv születésének oka és háttere... hányinger. Kb. arról van szó, hogy van egy magyar újságírónő (M.L.), akinek anno egy színész menedzsmentje ígért egy interjút a színésszel, aztán a színész visszautasította. Tudom, hogy a menedzsment részéről ez szemét dolog volt... és az hagyján lenne, ha vagányan leírná névvel, hogy ennek meg ennek a színésznek ez meg ez a nevű menedzsere ezt meg ezt tette. Ehelyett ez a nő megírta a sztorit álnevekkel, de úgy, hogy azért ki lehessen találni, hogy mégis kiről van szó. Kb. sztem azért, hogy ne lehessen beperelni. Aztán meg interjúkban szabadkozott, hogy de hát kérték, hogy írja meg... de így? Ez nagyon etikátlan. És emellett még a saját seggét is nyalta egész végig a könyvben, hogy hú, ő milyen művelt, milyen csinos, milyen trendi, milyen laza és szupertrendi anyja egy 13 éves lánynak... már addig is furcsa volt, de miután rájöttem, hogy ezt kb. magáról írta, még visszatetszőbb lett. Fú.


A másik Stephen King alteregójától, Richard Bachmantól A rendcsinálók. Lehet, alapvetően nem passzolunk Stephen King műveivel (többet nem olvastam), de ez... uramisten. Túl sok a szereplő, senkivel sem lehet azonosulni, baromi lassan indul be, aztán meg öncélú aberráltkodás és erőszak az egész. Szeretem a horrort, de akkor, ha van benne vmi üzenet, lélekábrázolás vagy bármi...

2013. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 Kata 2000 ***** válasza:
79%
Karl May - Az inka öröksége ez a könyv eggyáltalán nem kötött le!
2013. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
20%
Ez nem túl jó hír, mert nekem megvan, és várólistás is.
2013. jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 19gal_balazs97 ***** válasza:
14%
Rómeó és Júlia 10 oldalt elolvastam belőle követni nem tudtam és nen is érdekelt mert csak egy nyálas hülyeség. A két Lottit is mennyire utáltam nagyon nem érdekelt. A Gyűrűk urát meguntam mert 50 oldalon keresztül az volt leírva, hogyan néz ki a Frodónak a faluja.
2013. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
29%
Aranyember és az Egri Csillagok. Borzalmas. Az Aranyembernek a filmjét sem tudtam végigülni.
2013. márc. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
79%
Eszterházy Péter-Javított kiadás
2013. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmünk lapjai


Ömlengős, előre tudod, hogy a pasi meg a csaj végül összejönnek, az utolsó egyharmad meg csak annyiról szól, hogy hogyan "elmélkedik" magában a (pasiból lett) bácsika. Egyébként se vagyok oda a romantikus regényekért, de ez tényleg a műfaj legalja. (Csak azért olvastam el, mert annyira ajánlották, hogy milyen jó... :-S)

2014. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 Tity ***** válasza:
77%

Az Egri csillagokat és a Kőszívű ember fiait csak kínszenvedéssel bírtam elolvasni. Voltak bennük izgalmas részek de azokkal is szenvedtem. Van hogy 1-2 nap alatt kiolvasok egy könyvet de a kőszívűt fél éven át nyúztam... A láthatatlan ember nekem viszonylag tetszett.

A Narnia első része annyira nem kötött le hogy a többit el se kezdtem.

Sarah Dessen altatódal c. könyve se jött be nagyon. Untam, nincs benne szerintem semmi érdekes.

2014. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%

Az arany virágcserép, Szigeti veszedelem.

Az egri csillagok is annak indult, de nem tudtam letenni.

Bocsi a késői válaszért :D

2014. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!